מתי כדי לבצע את צילומי טראש דה דרס

מתי כדי לבצע את צילומי טראש דה דרס

הציעו לך נישואין? תאריך החתונה מתקרב? רוצה להדהים את כל האורחים עם צילומי זוגיות ייחודיים ? רוצים להמם את כל האורחים הפוטנציאלים? ליצור זיכרונות שעוד תראו בהמשך הדרך בזוגית המשותפת שלכם, וליהנות מחגיגות האירוסין שלכם בצורה המקסימלית ועל הדרך להינות זה מזו בעוד חוויה זוגית ייחודית?

אנחנו בדיוק הפתרון בעבורך!

הבוק הכי מדהים ומרשים לחתונה המושלמת, המשלב צילומים בסטודיו, הכוללים סטיילינג אישי במגוון תצורות ובנוסף צילומים מחוץ לסטודיו, בטבע, בים, או בכל מקום שתבחרו בעבורכם. אנו סומכים על הבחירות שלכם, וכאן בעבורכם לייעץ בשמחה.

טראש דה דרס מתחיל אצלנו! הוא נגמר בהזמנות לחתונה, ב save the date כתמונה בפייסבוק, או כתמונה ענקית בסלון שלכם. זה כבר תלוי בכם.

אנחנו דוגלים במוטו ״ הצילום הוא אמנות שמתבטא באיך להוציא את השלמות מהמקומות הרגילים״.

במקומות הרגילים כביכול, נצלם אתכם בצורה הטובה ביותר שתעביר את הייחודיות שבזוגיות שלכם, את האופי שלך השזור בשלו, ואת הבחירות שלכם בצורה הטובה ביותר.

אנו נספק לזוג המאורס הטרי חווית צילום יוצאת דופן של פעם בחיים, שתותיר את בני הזוג מחויכים ואת התמונות כמזכרות לכל החיים המשותפים שלכם!

לא סתם נאמר על התמונה שהיא שווה אלף מילים.

חוויה בלתי נשכחת!

חווית הצילומים היא חוויה ייחודית ומדהימה, אשר מוציאה את האופי הפנימי החוצה לידי תמונה. התמונה היא תישאר לנצח בעבור הזוג העתיד לבוא בברית הנישואין ובעבור המשפחה, שתרצה להיזכר בפני הזוג הצעיר עוד שנים רבות קדימה, בין רווקות לנישואין. תמונות בלתי נשכחות אשר נוצרו בחוויה ייחודית בה כל תשומת הלב מופנית לזוג היונים.

טראש דה דרס הוא אחד הטרנדים האהובים עלינו  

זוגות לפני או אחרי חתונה בוחרים בנו אנו נשמח ליצור בשבילכם טראש דה דרס חלומי, מרגש, מקצועי, המותאם למראה הטבעי של שני בני הזוג אשר מדגיש את האופי והיופי שבתקופה הזו בדיוק בחייכם בין רווקות לנישואין.  יום כיף של צילומים טבעיים עם קובי אסטנגלוב, באווירה נוחה ונינוחה או לבחירתכם שובבה וצעירה עם המון סבלנות, חיוכים מקצועיות ויחס אישי לכל אורך הדרך אל טראש דה דרס המושלם שלכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *