ציוד קד"מ משלים לחלוקה בתערוכות וכנסים

עולם העסקים המודרני במאה ה-21 הוא עולם תחרותי בו ישנם כרישים רבים הטורפים כל מה שנקרה בדרכם ואינם נותנים הנחות לאף חברה. על רקע זה ניתן לומר כי כל חברה קטנה כגדולה צריכה לעשות כל מאמץ בכדי לבלוט ובכדי לנהל את עניינה בצורה חכמה ביותר והטובה ביותר שיש. כאן המקום לציין כי השתתפות בתערוכות היא דבר המומלץ לכל חברה וזוהי דרך נהדרת לפרסם את החברה ולהגיע אל קהל רחב של לקוחות ושותפים עסקיים.

מדוע כל כך מומלץ לחלק מוצרים בתערוכה?

אך אי אפשר להתעלם מן העובדה כי בתערוכה ישנם הרבה מאוד משתתפים וכי יש קושי מהותי לבלוט אל מול שאר החברות האחרות המשתתפות בכנס. על רקע זה ניתן לומר כי אחת הדרכים הטובות ביותר לבלוט אל מול חברות אחרות זה באמצעות חלוקת מוצרי קד"מ. כמובן שהמוצרים הללו חייבים לשאת את השם שלכם וכך ליצור הד נרחב בתערוכה. עליכם להבין כי ברגע שלקוח או איש עסקים המעוניין להיכנס לשותפות עמכם מקבל ממכם מוצר קד"מ הוא יזכור אתכם בצורה הרבה יותר טובה וכל פעם שהוא יעשה שימוש במוצר הוא ייזכר בכם ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

קד"מ – הדרך הטובה ביותר לפרסם את עצמכם

עליכם להבין כי מוצרי קד"מ שווים את ההשקעה מכיוון שהן אחת הדרכים הטובות ביותר לפרסם את החברה שלכם בטח אל מול האופציות האחרות לפרסום. נסו להיזכר מהי הפרסומת האחרונה שראיתם בטלוויזיה או שמעתם ברדיו, חשבו מהי הפרסומת האחרונה שראיתם באינטרנט. אם אתם לא מצליחים לחשוב על שום פרסומת כנראה שאתם חלק מ-99% מהאוכלוסייה אשר עיוורים לחלוטין לפרסומות שמקיפים אותם. הפרסומות כיום בכלל אמצעי המדיה הן כל כך לא אפקטיביות וכל עסק צריך לחשוב על פתרון לכך. על רקע זה ניתן להגיד כי מוצרי קד"מ הם שונים לחלוטין מכלל המדיות האחרות וזאת עקב העובדה שנעשה בהם שימוש יומיומי המזכיר ללקוח את העסק שלכם כל פעם מחדש.

התאימו את הציוד למשתתפים בכנסים

אך בכדי להבטיח כי הציוד שאתם מחלקים יהיה אפקטיבי וישיג את מטרתו אתם חייבים לחשוב היטב איזה ציוד אתם מחלקים בתערוכה. כך לדוגמא אם אתם חברת תוכנה אזי יהיה הגיוני לחלק למשתתפים דיסק און.קי הנושא את לוגו החברה שלכם. כך תבטיחו כי המשתתפים בכנס אכן יפיקו את המרב מן המוצר שלכם וכך האפקטיביות של הפרסום תהיה הרבה יותר גדולה. אם אינכם בטוחים מה לחלק בכנס אתם תמיד יכולים להתייעץ עם החברה המייצרת את המוצרים אשר יש לה ניסיון רב בתחום והיא תוכל להנחות אתכם מהו המוצר הטוב ביותר בשבילכם אשר ישיג את האפקט הטוב ביותר ואת ההד הנרחב ביותר.

על מה אסור להתפשר כאשר אנחנו מחלקים ציוד?

עליכם להבין כי בגלל שהמוצר נושא את שם החברה שלכם ואת הלוגו שלכם הוא למעשה משפיע במידה עצומה על המוניטין של החברה שלכם. למעשה ניתן לומר כי אתם צריכים להתייחס אל מוצר הקד"מ כאל אחד מהמוצרים של החברה שלכם וזאת עקב ההשפעה העצומה שיש לו על החלטות הלקוחות שלכם. על כן אתם חייבים להבטיח כי מוצר הקד"מ יהיה איכותי ככל הניתן והטוב ביותר שיש. כך תבטיחו כי המוצר ייענה על הצרכים של הלקוחות בצורה מושלמת ולא יגרום לפגיעה בשם הטוב של החברה שלכם, אלא ההפך יזוהה עם הצלחה ואיכות וזה שווה המון לכל חברה לא משנה מהו תחום עיסוקה.

למידע נוסף על קידום מכירות, עיצוב תערוכות וביתנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *