מצויידים לצילומים: אביזרים צבעוניים לטראש

בשנים האחרונות, אחרי שהתרגלנו כבר לצילום לפני חתונה, אנחנו עדים לסוג חדש של צילומים, כאלה שנערכים מספר ימים לפני האירוע במקומות שונים על פי בחירת הזוג. הרעיון הוא שבני הזוג מצטלמים תוך כדי כך שהם הורסים לעצמם את השמלה והחליפה, מתוך כוונה מוצהרת לשבור מוסמכות. יש זוגות שמעדיפים לעשות את זה אחרי החתונה, כשאין כבר משמעות לשמלה או לחליפת חתן, יש זוגות שבוחרים לעשות את זה לפני האירוע.

על מנת ליהנות מצילומים ייחודים ואיכותיים, אזי שהפתרון הוא, בין היתר, להשתמש באביזרים צבעוניים ואמצעים שונים שיכולים להשתלב בזמן הצילום מצד אחד ומצד שני, יכולים לייצר באמת הרס איכותי של השמלה או החליפה. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של דוגמאות לאביזרים שיכולים לעורר הרס שכזה.

לפני שאנחנו נבחן כמה סוגים של אביזרים, צריך לומר שהצלם הוא זה שאמור לספק את אותם אביזרים, אפשר כמובן שגם בני הזוג יקנו אותם, בפרט אם יש דברים מסוימים, ספציפיים שהם רוצים להשתמש בה.

הנה כמה דוגמאות לאביזרים שניתן להשתמש בהם בזמן הצילומים, במטרה להרוס אותם:
כלות יכולות להשתמש בזרי פרחים או הינומות ארוכות, אותן הן יכולות לצבוע, לקרוע או לשנות את המבנה שלהן בצורות שונות ומגוונות.

ניתן להשתמש בכל מיני צבעים אשר אפשר לזרוק על השמלה ועל החליפה, או אפילו על הרקע מסביב בשביל ליצור תחושה של אי סדר. יש זוגות שמשתמשים גם בנרות ולפידים לשם כך.

יש מי שבוחר להשתמש באבקות צבעוניות מסוגים שונים, כולל אבקות חול ייחודיות, שיוצרות תחושה מיוחדת בזמן הצילומים.

זוגות שמעדיפים לשמור על סדר וניקיון ויתרה מכך, הם רוצים ליצור תחושה נעימה ונוחה בזמן הצילומים, הרי שהם יכולים להשתמש בבקבוקי שמפנייה, סלסלת פיקניק, דברים שגרתיים על פניו, שיוצרים תחושה שלא מדובר בצילומי "הרס" אלא צילומים רגילים לכל דבר. כולל מי שרוצה, יכול להשתמש בשלטים עם תאריכים של החתונה.

כמובן שאפשר לקחת גם דברים פשוטים יותר כמו בלונים, ואפילו מראות, בשביל להשתמש בהן בצורות שונות בזמן הצילומים.

למידע נוסף אודות צילומי טראש לחתונה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *