צילום אירוע

כיצד להגיע רגועים ליום צילום האירוע

היום של האירוע הוא רגע השיא שבו נפגשים כל התכנונים וכל הציפיות יחדיו. זהו רגע מאוד טעון מבחינה רגשית ועם כל הלחץ הזה אשר נבנה זה די ברור מדוע זה די קשה לחייך אל המצלמה בצורה רגועה ולהיראות טבעיים עד כמה שאפשר.

איך בכל זאת יכולים להגיע במצב של רוגע ולהנמיך ככל האפשר את הלחץ הזה שקיים בכל סוג של אירוע, ובייחוד באירוע של חתונה? זה בהחלט אפשרי להעביר את היום הזה בצורה נעימה, רק צריכים את הכלים שאיתם יכולים להגיע בשיא האושר כראוי לרגעים המיוחדים הללו בכל חייו של אדם ואישה.

הכל מתחיל עם צלם שמתאים למשימה

הדבר שמאפשר להיכנס אל מצב של רגיעה הוא במידה רבה באחריות של צלם האירועים הנבחר. מכאן גם החשיבות של בחירת צלם שלא רק לפי הכישורים של הצילום או החבילה הכי משתלמת שהוא הרכיב לכל לקוח, אלא החיבור הזה שבין האנשים שחוגגים את האירוע המשמח בחיים שלהם לבין הצלם.

ככל שהצלם יהיה בעל כישורים בינאישיים גבוהים, כך הוא ידע כיצד להפיק את התמונות הכי מוצלחות גם כאשר האנשים המצולמים מגיעים במצב של רטט מרוב התרגשות עצומה. צלם יכול להוביל את מי שהוא מצלם אל עבר מצב של שכחה של כל סטרס שהיה והתקדמות אל עבר הנאה מהיום הנפלא, הרקע המיוחד שנבחר והחגיגה שלשמה כל זה נעשה.

שינה טובה וארוחת בוקר מזינה

יום נטול לחץ מתחיל כבר בערב שלפני כן. ככל שמקפידים על כניסה אל המיטה בשעה מוקדמת, כך יכולים להיות טעונים עם הרבה מאוד אנרגיה טובה ביום שלמחרת. לאחר שמתעוררים עוברים אל מקלחת חמה ונעימה שמורידה את מפלס הלחץ בצורה טובה ולאחר מכן אל ארוחה מזינה שבה יש את כל מה שצריכים כדי להרגיש את האווירה החיובית של יום האירוע שכבר בא.

שינה עמוקה, מקלחת חמה וארוחה מזינה הם שלושת הדברים שפותחים באופן מוצלח את היום הזה, ומאפשרים להתקדם אל יום צילומים מבלי שיש עיגולים שחורים מסביב לעיניים שמעידים על חוסר שינה או בטן מקרקרת שמציינת עד כמה שהיא ריקה.

בחירה של לוקיישן אהוב

מה עוד יכול לתרום אל יצירה של אווירה רגועה ביום של הצילום עצמו? ההבנה כי הולכים אל מקום אהוב ובעל משמעות מרגשת שבו מצטלמים לפני שמתקדמים אל אולם האירועים עצמו. מקום שמחבר את האדם אל רגשות נעימים יותר מסייע לייצר את הרוגע הנדרש, ורק צריכים להפקיד בבחירה של מקום צילומים שמעורר רגיעה ולא מכניס את היום הזה לסטרס מיותר עם חול ברגליים ורוח אשר פרעה לגמרי את התסרוקת בשיער.

כדאי לבחור מקום קרוב אל הלב ואל הרדיוס של המגורים ואולם האירועים, וכך מורידים את מפלס הלחץ כאשר נמצאים זמן קצר מאוד בדרכים.

להפנים כי זו השעה להנאה

הדבר האחרון והראשון ברשימה הוא הנאה. כאשר חוגגים אירוע שלא מגיע כל כך הרבה פעמים בחיים, אם בכלל, זה חשוב להבין את גודל המאורע ולתת דרור אל כניסה למצב של רוגע, שבו מבינים כי זה הזמן לעשות הרבה כיף וליהנות מן היום המיוחד.

תמונות מטופשות יכולות להיות מאוד משעשעות, וכמה שיותר לשכוח כי צריכים לעשות "פוזות" מול המצלמה יסייע לבנות שלל של תמונות טבעיות שבהן הצלם כבר יודע ללכוד את המבטים הכי מיוחדים מתרחשים דווקא כאשר רגועים, ולא שוכחים ליהנות מאותו יום שבו צריכים לחגוג ולא לפספס את ההזדמנות לשמוח בכל רגע ממש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *