איך בוחרים הזמנות מעוצבות לאירוע?

הזמנות לאירועים הם הרושם הראשון שיקבלו האורחים שלכם על אופי האירוע שלכם. לכל הזמנה יש את הסגנון והסטייל שלה בהתאם לאירוע שהיא מיחצ"נית. בבית דפוס תוכלו לעצב ממגוון העיצובים את ההזמנה הכי מעוצבת ושהכי תתאים לסגנון, לטעם ולאירוע שלכם.  

היום, עם כל החידושים והטכנולוגיה אפשר לעצב גם הזמנות לאירועים בעיצוב אישי, עיצוב שאתם בוחרים אותו ומדפיסים אותו בכמויות בבית דפוס. בבחירה של כל הזמנה צריך לקחת בחשבון את האיכות והמראה הסופי של ההזמנה כשזה מותאם לתקציב שלכם. להן כמה טיפים לבחירה של הזמנות לחתונות ולאירועים אחרים.

כמות ההזמנות

חישבו מראש לכמה הזמנות אתם זקוקים עבור האירוע אותו אתם עומדים לחגוג. האם רוב האורחים שלכם יגיעו עם ילדים או שמדובר באורחים שהם בעיקר זוגות. רצוי להזמין לפי הכמות שמתאימה לכם עם זאת על מנת שלא יחסר לכם ואז תאלצו לבזבז זמן יקר עד שיהיו מוכנות עוד הזמנות. בנוסף לזה התשלום עבור הזמנות ספייר הוא גבוה יותר כשמדובר בכמות קטנה. אל תתפתו להזמין כמות גדולה של הזמנות, ונסו לדייק בכמות הכללית של ההזמנות.

סוג ההזמנה

יש המון סוגים של הזמנות זה מתחיל מסוג הנייר, המרקם, הגוון, הברקה ועד לכמות עמודים, יש הזמנות שהן חד צדדיות או דו צדדיות, מעוצבות כמו גלויה או בעלות קיפול מיוחד ועוד. חשוב לציין שכל בחירה שהיא חריגה תהייה תמיד כורכה בעלות נוספת וחשוב שתבדקו אם אתם עומדים מראש בעלויות.

סוגי נייר

ניתן להדפיס בבית דפוס על כמה וכמה סוגים של ניירות ואלו שני סוגי נייר המקובלים ביותר: נייר פנינה ונייר כרומו. הנייר הפנינה נחשב ליקר לעומת נייר כרומו. נייר פנינה מעניק להזמנה מרקם עם נצנוצים ורושם מאוד יוקרתי וייחודי. אם זה מה שתחפצו לשדר בחתונה שלכם, או באירוע בת המצווה שאתם עומדים לחגוג , מראה קלאסי ויוקרתי, אז עשו שימוש בנייר הפנינה. במידה ואתם בוחרים את הנייר הפנינה לא רצוי להוסיף לו קריקטורות ותמונות הוא יותר נועד למלל מרגש.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *