מועדון לבת מצווה

איך בוחרים מועדון לבת מצווה

ארגון מסיבת בר מצווה היא משימה שחשוב שתעשה בצורה טובה, וזאת בעיקר אם אתם רוצים להפוך את האירוע לבלתי נשכח.

כיום ישנם מגוון מועדונים שמציעים חללים שונים ומעוצבים לבת מצווה. אבל כיצד מכל ההיצע הרב ניתן לבחור את המועדון הטוב ביותר? כמה טיפים בהמשך. טיפים באדיבות ניין אירועים.

התאמת המועדון לגודל האירוע – החליטו מהו גודל האירוע, כמה מוזמנים אתם רוצים להזמין לבת המצווה, ומהו התקציב שיש לכם לארגון האירוע. התאמת גודל המועדון או כל חלל שבו אתם מעוניינים לערוך את האירוע, עליה להיעשות לפי כמות המוזמנים ולפי התקציב שלכם כמובן.

ציוד לתכנית אומנותית – בדקו כי במועדון שאתם בוחרים ישנו ציוד לתכנית אומנותית, כמו מקרן מצגות, מסך גדול להצגת סרטוני וידאו, במה, או כל שטח שמתאים תכנית האומנותית שלכם. בר מצוות כיום בדרך כלל מלוות בקטע אומנותי כמו שיר, ריקוד, או אפילו סרטון וידאו מעניין וכיפי.

עיצוב צעיר ודינאמי – בת מצווה הוא אירוע צעיר וכיפי שבו משתתפים כל החברים והחברות.  כאשר אתם בוחרים מועדון לבת מצווה, בחרו כזה שיש בו עיצוב צבעוני, ודינאמי שיתאים לאופייה של המסיבה ולטעמה של כלת בת המצווה.

ליווי צמוד בכל צעד – וודאו כי במקום שבו אתם בוחרים לקיים את האירוע ישנו מנהל אירועים שיוכל ללוות אתכם בכל צעד ושעל. מנהלי האירועים יעזרו לכם לבחור את העיצוב לחלל בו תתקיים המסיבה, את הכיבוד, ואת כל מה שצריך לארגון בת מצווה מהסרטים.

התאמה לאופי האירוע – עוד חשוב לוודא כי החלל מתאים לאופי האירוע שלכם, להקמת דוכני מתוקים, דוכני טיפוח לחברות בת המצווה, לשקיות המתנות לאורחים ועוד. וודאו כי המועדון מעודכן וכי מנהלי האירוע יכולים להתאים אליו את כל מה שעדכני כיום במסיבת בת מצווה.

מיקום – חשוב לוודא כי המיקום של המועדון הינו מיקום טוב שבו ניתן לקיים בת מצווה עם גישה נוחה לאורחים, עם מקומות חנייה ומקום נעים ונוח.

אוכל – בדקו כי הכיבוד שיוגש לאורחים יתאים לאופיים של האורחים הצעירים וגם של האורחים המבוגרים. יש לשים דגש על גיוון וצבעוניות בבחירת האוכל לאירוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *