אירועים

אולמות אירועים או גני אירועים

18 בספטמבר 2017 על-ידי dolev ב- אולמות וגני אירועים עם 0 תגובות

אולמות אירועים או גני אירועים

בעונת החתונות שהחלה לא מכבר אנחנו מוצאים את כל הטרנדים העכשוויים בעריכת חתונות ואירועים, וכשאנחנו מקבלים הזמנה ברור לנו שהשאלה העיקרית שנשאל תהיה – גן אירועים או אולם? זה כמעט משמעותי לחובבי ז'אנר זה או אחר, ולכן ההכרעה בין שתי צורות עריכת אירועים זו תופסת יותר מקום בשיקולים מאשר חשבתם. זה לא כל כך מופרך לחשוב שיש למיקום ולתצורה שלו השפעה על הצלחת האירוע. בכל אופן, כדי להחליט מה משניהם מתאים לכם, שימו לב לשיקולים הבאים שעשויים לסייע לכם להחליט ביניהם.

שיקולים לטובת אולם או גן אירועים

  • מזג האוויר – זה ברור שישראל היא ארץ קיצית ברובה ולכן מזג האוויר בה אידיאלי לאירועים בחוץ, אבל יש עדיין אזורים נוחים יותר לאירועים כאלה, ויש אזורים שבהם ממש לא נעים לשבת ביולי החם בחוץ אפילו בערב. אם אתם רוצים חתונת צהריים, לפחות ודאו שמדובר באזור נעים או שיש מאווררים שמשיבים את נפשם של האורחים וצל רציני בציליות שחוסמות את קרני השמש במקום יריעות סמליות ושקופות למחצה. במובן הזה לאולמות יש יתרון מנצח בכל השנה, אבל גם מי שאוהב גני אירועים יכול ליהנות מהם בעונה המתאימה.
  • מיקום נוח ולא פראי מדי –גני אירועים הם נפלאים אם בנו ושתלו אותם נכון, העיצוב מרהיב ומצדיק את הישיבה בטבע, על מדשאות, בין אלמנטים עיצוביים ופיסוליים ופינות ישיבה זרוקות או אלגנטיות. אבל זכרו שיש לכם גם אורחים מבוגרים שרוצים ליהנות גם הם מבלי להרגיש שמזלזלים בהם. תנו להם תחושה נוחה בבחירת גן אירועים במיקום סביר לגישה ועיצוב כזה שמקצה להם פינות ישיבה והסיבה נוחות ולא זרוקות מדי. למי שלא אוהב בכלל את הסגנון מומלץ לבחור באולם אירועים שבו תמיד אפשר למצוא עיצוב אלגנטי למיושבים וסולידיים, אבל גם מספיק גימיקים ועיצוב שובב לצעירים וצעירים ברוחם.
  • סגנון וטעם – האורחים שלכם לא צריכים לסבול מגחמות שונות. אם אתם מעדות השאנטי והטבעונות, חובבי טבע מושבעים שמחפשים את השמורה הרחוקה והאקזוטית ביותר או את גן האירועים האותנטי והאקסצנטרי ביותר, דעו שיש לכך מחיר של שביעות רצון בין האורחים. נכון שאומרים שצריך לכבד את עורכי האירוע ולשמוח בשמחתו, אבל זה יכול לפגום מאוד באותה שמחה אם תתעקשו לכפות גן אירועים שאינו מתאים לחתונה על אורחים שציפו למעט יישוב הדעת ומסיבה סבירה. אולם אירועים יכול לשלב את החתונה יחד עם גן אירועים וזה יכול להיות אלגנטי ופשוט במידה הנכונה.
  • תקציב – לעתים גן אירועים יכול להיות הפתרון הזול יותר למי שמוגבל בתקציבו ובמקרים כאלה בוודאי תשמחו לערוך את החתונה במקום נעים לעין ונוח לשבת בו.
  • הופעות וריקודים – היום אפשר לערוך ריקודים והופעות גם בגני אירועים שמצוידים במערכות שמע, אבל אין ספק שנוח יותר לרקוד בתוך מיזוג בעונה הנוחה, וגם ליהנות מאפשרויות רבות יותר מבחינת הטקסים והתכנית האמנותית בתוך האולם.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*