ארגון בר מצווה בירושלים

אם אתם רוצים לארגן בר מצווה בירושלים, הרי שאתם בוודאי מחפשים מקום מרגש ומיוחד לחגוג את האירוע.

בירושלים ישנם מגוון מקומות מרהיבים שבהם אפשר לארגן בר מצווה, כאשר אחד מהן הוא בכותל המערבי שהם מאד פופולארי בשנים האחרונות לקיים שמחות.

אז איך תארגנו אירוע מרגש ומדהים בכותל המערבי בירושלים? כמה טיפים בהמשך.

כאשר אתם מתכננים בר מצווה בירושלים, חשוב לשים לב לכמה דגשים שיסייעו לכם ליהנות מאירוע טוב ומהנה יותר:

מיקום נכון – חשוב לבחור מיקום נכון בכותל שם נוח לערוך את טקס העלייה לתורה של ילד בר המצווה. בכותל המערבי ישנם כמה מקומות המיועדים לכך, אותם תמצאו בקלות. היכנסו לכותל דרך שער האשפתות שנמצא קרוב לכותב המערבי, וקבעו עם האורחים שלכם במקום.

חנייה ליד הכותל תוכלו למצוא בקניון ממילא שמאפשר חנייה לשעתיים בחינם, והוא גם המקום הקרוב ביותר לכניסה לעיר העתיקה שם נמצא הכותל המערבי.

אם אתם מרגישים שאתם לא מצליחים להתחיל לארגן את האירוע, תוכלו לנסות לבדוק האם חברת הפקות ותכנון אירועים בכותל יכולה לסייע לכם לארגן בר מצווה בצורה טובה.

הסעות לכותל – החליטו כיצד אתם משנעים את האורחים שלכם לכותל? האם תרצו שהם יגיעו למקום באופן עצמאי? או שמא תרצו לארגן הסעות מסודרות למקום? במקרה כזה ההחלטה תלויה כמובן בכמות האורחים שהזמנתם לבר המצווה, והיכולת שלהם להגיע עצמאית למקום. אם בחרתם בהזמנת הסעה, היו בקשר עם הנהג שעה לפני סיום הטקס, על מנת שזה יוכל לקבוע עמכם בשער היציאה המתאים , ועל מנת שהוא יוכל להגיע איליו בזמן.

הצטיידו בכיבוד קל – עלייה לתורה בכותל המערבי יכולה לארוך מעט זמן, ולכן חשוב לכבד את האורחים שלכם בקפה, כיבוד קל ולהביא עמכם המון מים לשתייה. החליטו לאחר הטקס איזו מסעדה באזור תרצו לפקוד עם האורחים שלכם כדי להמשיך בחגיגה, וחשוב שתזמינו מקומות במסעדה או שתסגרו את האירוע שלכם באחד מאולמי האירועים הרבים והמגוונים שיש בירושלים.

שכרו נגנים – עד שתגיעו לזמן טקס העלייה לתורה, תרצו בוודאי לשכור נגנים להעלאת המורל. כיום ישנם נגנים המתמחים בהופעות והרקדות בכותל, במיוחד לבר המצווה. בחרו אמנים שיכולים לשיר, לתופף, ולארגן עבורכם ועבור האורחים שלכם אווירה שמחה.

טיילו בעיר העתיקה – אם אתם רוצים להוסיף ערך לבר המצווה, תוכלו לארגן סיור קטן לפני תחילת הטקס בעיר העתיקה. העיר העתיקה היא מקום ססגוני ויפה שכיף לטייל בו. עם זאת חשוב שהסיור יהיה כזה שידע לאיזה מקומות בעיר העתיקה כדאי להיכנס ומאלה מומלץ להימנע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *