חתונה בתל אביב

חתונה בטבע בדרום – כל הסיבות להתחתן בדרום באזור טבעי

בשעה טובה הוא כרע ברך והציע? איזה יופי! מזל טוב! עכשיו מתחילים לארגן את הפקת האירוע המיוחד ומתלבטים היכן לקיים אותו. במרכז? בצפון? בדרום? האמת שמרכז הארץ כבר מזמן לא אטרקטיבי במיוחד לקיום חתונות, למרות שלכאורה מדובר במקום שנמצא באמצע הדרך עבור כל האורחים. גם יקר יותר, גם צפוף יותר וגם פקוק יותר. גם בצפון וגם בדרום אפשר לקיים אירועים יפים ועוד בטבע באווירה מיוחדת. הרי לכם כל הסיבות לקיום חתונה בטבע בדרום.

דיווח תנועה: אין פקקים!

כולנו יודעים כמה קל לנו להתעצבן כשאנחנו בדרך לאירוע ויש כל הדרך אליו פקקים. הגעה לחתונה שמתקיימת במרכז תמיד תהיה כרוכה בסדרת פקקים ארוכה, והאורחים יגיעו אל האירוע עייפים, מיוזעים ועצבנים לאחר שעברו דרך חתחתים. אם תקיימו חתונה בטבע בדרום תוכלו למנוע את החוויה הלא נעימה הזאת מהאורחים. הדרכים בדרום הרבה יותר פתוחות והאורחים יגיעו בגישה חיובית ורגועה אל האירוע שלכם.

דיווח מהארנק: הרבה יותר זול!

זה לא סוד שככל שמתרחקים ממדינת תל אביב משלמים הרבה פחות כסף, וזה נוגע לכל היבט בחיים ובמיוחד קיום של חתונות. הספקים בדרום זולים יותר – קייטרינג, צלמים, תקליטנים ועוד. בדרום יש מקומות מדהימים לקיים בהם אירועים, ברמה איכותית במיוחד שאינה נופלת מרמה של אולמות אירועים במרכז. כאשר יש לכם יותר כסף בכיס תוכלו להשקיע הרבה יותר באלמנטים שחשובים לכם בהפקת חתונת החלומות שלכם.

נופים מדהימים במקום אורבניות צפופה

זה הזמן להדהים את עצמכם ואת האורחים שלכם מאווירה מיוחדת שמעניקים הנופים הפתוחים והיפים של אזור הדרום. הטבע בדרום טבול בנוק טבעי ובאוויר נקי שיעשו רק טוב לאירוע שלכם וזה עוד לפני שדיברנו על האפשרות של הזמנת שף בטבע שיהיה אחראי לאוכל טעים. כל זה לא יהיה אפשרי אם תקיימו אירוע בלב אזור המרכז הצפוף שבו כל מקום לקיום אירועים מוקף במפלצות בטון והנוף היחידי הוא כמה עצים מסכנים שהעירייה שתלה באופן ספורדי.

מי אמר חנייה ולא קיבל?

זה נשמע ברור מאליו אבל זה סופר חשוב. בעוד שבאזור המרכז מרבית החנייה היא בתשלום, ויש שתי אפשרויות: או שאתם תספגו את זה או שאורחים העצבנים שלכם יספגו, בדרום לא תצטרכו בכלל להתעסק עם עניינים כאלה. סביב רוב המקומות יש המון חניה וזה יוזיל עלויות, שיופנו לדברים אחרים בהפקת האירוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *