אירועים

רגע לפני תהליך איפור כלות

2 באוגוסט 2017 על-ידי dolev ב- איפור לאירועים עם 0 תגובות

רגע לפני תהליך איפור כלות

למי שלא רגילה להתאפשר לאירועים גדולים באופן קבוע, בוודאי קשה יותר לבחור מאפרת כלות. יחד עם זאת, לא מדובר במשימה בלתי אפשרית. נכון, חתונה היא אירוע מאוד חשוב וכל כלה רוצה להיראות במיטבה ולכן לא כדאי לעשות זאת ללא ליווי האם ו/או אחת מהאחיות ואם אין אז חברות, ובכל זאת, מספיק שתקראו כמה טיפים, ויהיה באפשרותכם לעבור את התהליך בקלות. אז להלן כמה עצות מועילות בנושא.

איפור ניסיון –  תהליך איפור כלות חייב לכלול איפור ניסיון. מדוע? התהליך הזה הוא לטובת גם מאפרת הכלות וגם לטובת הכלה עצמה. התהליך מאפשר את הדברים הבאים:

  • להכיר את הכלה והסגנון שלה – המאפרת מבינה כך מה מתאים ומה פחות מתאים לכלה. הרי מה שיתאים לאחת לא בהכרח יתאים לשנייה. זה לא עניין רק של גוון עור אלה גם מבנה פנים.
  • להכיר את המאפרת – הכלה תדע האם מדובר במאפרת איכותית לא מבחינת העבודה אלא גם בבחינת תודעת השירות. כידוע, כאשר מדובר ביום כה חשוב, לתודעת השירות יש חשיפות לא פחותה מאשר למקצועיות.

מיקום, עונה ומזג אוויר

עמידות האיפור מושפעת מכמה גורמים שונים. למשל יובש או לחות הם משפיעים שכדאי לקחת בחשבון. לכן על המאפרת שלכם להיות מודעת לא רק למובן מאיליו, אלא גם לפחות ברור. למשל לאזור בו ממוקם הגן בו אתם מתחתנים. האם הוא קרוב למישור החוף? הלחות שם תהיה גבוהה יותר ולכן עליה לדעת זאת מראש על מנת לעזור לכן להתכונן נכון. מכל מקרה, תמיד חשוב שתהיה לכל כלה ערכת טאץ' אפ עם מנת לבצע תיקונים.

הימנעו מנשיקות מרובות עד לאחר החופה

למרות שהאיפור לא יורד בנשיפה, בכל זאת, רצוי להימנע בקבלת הפנים מנשיקות רבות מכיוון שזה יכול להרוס את האיפור. אין צורך לוותר על קבלת הפנים בגלל המעמד אבל לא חייבים לומר שלום ע"י נשיקות. אפשר גם להסתפק בנקישות באוויר מבלי לגעת. זה די ברור לאורחים, הרי רובם יגיעו לחבק ולנשק אתכם בכל מקרה לאחר שבירת הכוס. לאחר טקס החופה, אפשר להשתחרר ולהרגיש חופשיות יותר.

לעשות הכל בבית אם ישנו קושי להתמודד עם לחץ ביום האירוע

הכלה מתחילה את יום החתונה מ 9:00 ולקראת 15:00 הזוג יוצא לצילומי החוץ ומשם ממשיך לגן האירועים. ישנם כלות שמתרגשות מאוד ולנכנסות ללחץ מעיקובים שלא תלויים רק בה אלא גם בספקים. אם קשה לכם במיוחד להתמודד עם הלחץ –  רצוי להתארגן בבית כל עוד תנאי המקום מאפשרים זאת, במקום מחוצה לו. כלות רבות מרגישות הרבה יותר נוח בסביבה הביתית מאשר במקומות אחרים. כמו כן, חשוב לוודא שהמאפרת, מעצבת השיער ותופרת שמלות הכלה, שבין כולם ישנה כימיה טובה על מנת שהשת"פ יצא לפועל בצורה הטובה ביותר.

תמיד כדאי לקבל חוות דעת נוספת

התאפרתן ויש לכם ספק האם האיפור מתאים לכן או לא? לא בטוחים שאתם יכולים לקבל דעה כנה מהאם או מהאחיות? אל תהססו לשלוח תמונה לחברות אחרות או אפילו לבעלכן לעתיד כדי לקבל חוות דעת נוספת. לא אחת קורה שמה שנראה טוב ביום א' עובר תהליך מחשבתי ואז פתאום הכלה מתחרטת. חוות דעת מכמה אנשים יכולים לעזור בגיבוש דעה סופית מהר יותר.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*