אירועים

3 מעצבי שמלות כלה ביפו שכדאי להכיר

13 ביולי 2017 על-ידי dolev ב- ביגוד לאירועים עם 0 תגובות

3 מעצבי שמלות כלה ביפו שכדאי להכיר

מעצבי השמלות לכלות של ימינו אינם מעצבי שמלות הכלה של פעם, השמרנים והקלאסיים שהקפיד על קווי מתאר מסוימים בלבד. היום הם נועזים יותר במקורות ההשראה שלהם ומגיעים ממקומות שונים בארץ. יש, עם זאת, מתחמים שונים שבהם מתרכזים הכוחות היצירתיים ביותר. הן משום שזה מעניק להם השראה והן משום שמסחרית ועסקית נוח יותר להסתופף במתחמים גיאוגרפיים מצומצמים. כנראה שבענף שמלות הכלה זה נחשב במיוחד כאשר הם שוכנים פחות או יותר קרוב זה לזה. ברחוב דיזנגוף למשל, זהו אחד המקומות שבהם אפשר למצוא אותם יחד, וגם ביפו. יפו עצמה היא תופעה של ממש כאשר אפשר למצוא בה מקומות מתחדשים שהיו פעם מוזנחים ונטושים. הם משנים את פניהם אסתטית ואת אפיונם העסקי, ולכן הם יכולים להציג את עצמם בצורה הרבה יותר אטרקטיבית גם לקהל לקוחות חדש.

המלצות על מעצבים חדשים ביפו

כמה מעצבים חדשים משכו את תשומת הלב ביפו בזכות העיצובים החדשים והמעניינים שלהם. שניים מהם הם ג'ולי וינו ורחל כהן מקומון רייבן. שתיה מציעות עיצובים אישיים בלבד כבר כמה שנים. רחל כהן מציעה עיצובים בקו נקי וללא קישוטים מיוחדים לטעמה, עם גימורים מוקפדים מאוד. ג'ולי וינו מציעה גם בית אופנה שבו יש פינת התארגנות אינטימית עם מקלחת במקום.

מעצבת מחצרות יפו

המתחם של חצרות יפו כשלעצמו מיוחד וקסום ומשוחזר במראהו, מקום שמאכלס נותני שירותים רבים לענף החתונות. כך שנוח לבקר שם ולהחליט לסגור עוד כמה פינות. המראה העתיק מטעה אם את חושבת שזהו מקור ההשראה היחיד של גלית, משום שהיא מציעה מראות חדשניים לצד חומרים עם נופך נוסטלגי אבל הגזרות לגמרי עכשוויות. השילוב הזה שבין אז להיום שובה את העין של כל מי שמחפשת מראה מיוחד מאוד ולא שגרתי, סקסי, נועז, אלגנטי, וגם בגזרות קלאסיות שממש חובקות באהבה את גוף האישה, ללא ספק שמלות כלה ביפו שמומלץ לראות. השמלות של רוביניק פשוט מחמיאות לכל כלה ומבטיחות את המראה המושלם לאותו ערב. תיראי במיטבך כי השמלה מדגיש כל מה שצריך להדגיש אצל והופכת אותך למלכה ייחודית. הבית בעל שתי קומות ומכיל כל מה שתזדקקי לו ליום זה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*