הפקת חתונות בטבע

עיצוב חתונת קיץ

יותר ויותר זוגות בוחרים לערוך היום חתונות קיץ, חתונות שמאופיינות לא רק בכך הן שנערכות בעונת הקיץ אלא יש להן גם מאפיינים ייחודים שאנחנו לא יכולים למצוא בשום עונה אחרת. במאמר הבא נדבר על עיצוב חתונת קיץ וכל מה שמתלווה לזה.

כשאנחנו חושבים על קיץ, אז בדרך כלל אנחנו חושבים על קלילות, בריזה נעימה שמונעת מאיתנו להרגיש את החום הכבד, בגדים קצרים, בריכה או ים, חופש. זו המטרה גם באירועי קיץ. הם אירועים הרבה יותר קלילים ומרווחים, מה שנקרא "אירוע עם כפתור פתוח בחולצה" זאת להבדיל מאירועי חורף שהם מעונבים.

לכן זוגות שבוחרים לערוך אירוע קיץ, לא רק בוחרים בעונה הזאת בשביל לערוך בה את החתונה שלהם, יותר מזה, הם בוחרים במאפיינים ייחודים של קיץ. הם בוחרים באירוע שהוא הרבה יותר קליל ונעים, אירוע הרבה יותר חופשי מאשר חתונה בחורף.

זה מתבטא בכך שהאירוע נערך במקום פתוח ולא סגור, הרבה פעמים הוא ייערך בגן אירועים או אפילו בטבע, לא פעם האירוע ייערך בצהריים ולא בערב, הוא יכלול קייטרינג קליל ולא בהכרח קייטרינג כבד של בשרים ומאכלים שונים של חורף, האורחים יוכלו להגיע אליו בבגדי ספורט אלגנט ולא בעניבות או בגדים חורפיים כבדים, וכן הוא יכלול אטרקציות שונות של קיץ, כולל אפילו בריכה או משחקי מים שונים.

כיצד מעצבים חתונת קיץ?

מן הסתם, גם העיצוב של המקום יהיה שונה מאשר אירוע חורף. הוא יהיה שונה מאחר והוא יצטרך להתאים את עצמו לא רק למקום אלא גם לעונה. לכן למשל, אנחנו נמצא שימוש באלמנטים של טבע, שכן האירוע נערך במקום פתוח ולא נרצה לשבור את העיצוב שלו. הוא יכלול פרחים ופירות של קיץ אשר ישתלבו בעיצוב ולא פעם גם אלמנטים של וינטאג', אך לא דברים כבדים, מן הסתם.

חשוב לומר, מאחר ומדובר באירוע קיץ ובמקום פתוח, אז סביר להניח שהמקום יכלול מאווררים או צ'ילרים לצינון האוויר. מה שאומר, צריך לקחת בחשבון את העובדה שחלק מהשטח יהיה תפוס על ידי אלמנטים אלו ועל כן לא נוכל להשתמש בכולו לצורך עיצוב המקום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *