בר מצווה

בר מצווה

היהדות היא דת יפהפייה ואין עוד דת כל כך מיוחדת כמוה. המאורעות שאנחנו מציינים הופכים אותנו לשמחים יותר ומרוצים יותר. כך גם כאשר אנחנו עוסקים בבר מצווה. בר מצווה היא השלב בו הילד הופך לגבר וכזה זהו מאורע חשוב ביותר בעל משמעויות עצומות. גם אנשים לא דתיים חוגגים את הבר מצווה מכיוון שזהו טקס מיוחד ויפהפייה. קריאת הפרשה על ידי הילד היא כה מיוחדת ומעשירה עד שאין כמעט ילד שלא רוצה לחגוג את הבר מצווה. מדובר בטקס מרגש עם המון משמעויות והילד צריך להתכונן אל הטקס ולעשות הכול בכדי לעבור אותו בצורה היפה ביותר. ככל שנתכונן לטקס כך ייטב וכך המצב יהיה יותר טוב.

בר מצווה חגיגה של כל המשפחה

הבר מצווה היא הרגע בו כל המשפחה והחברים מתכנסים בכדי לחגוג את הפיכתו של הנער לגבר. אין עוד דת שמציינת זאת בצורה כל כך יפה. הבר מצווה היא מנהג עתיק יומין והוא נשמר באופן מושלם לפי המנהגים הישנים. אין ספק כי בר מצווה היא אירוע ייחודי וחתן השמחה יעיד על כך יותר מהכול. חתן השמחה הוא הילד אשר עולה למצוות כאשר כל המשפחה שלו מאחוריו בכדי לעודד אותו. כל אחד מתרגש בבר מצווה מאוד וכל הורה ישקיע בבר מצווה של הבן שלו במידה ניכרת. אנחנו רוצים להבטיח כי הבר מצווה תהיה מיוחדת ושונה מכל מה שהכרנו ועל כן אנחנו צריכים לחשוב מחוץ לקופסא ולהשקיע בבר מצווה.

תפילין לבר מצווה – הפעם הראשונה והחשובה ביותר שבה מניחים תפילין

אחד הדברים המייחדים בר מצווה יותר מהכול הם תפילין לבר מצווה. הבר מצווה זוהי הפעם הראשונה בה הילד שלנו מניח תפילין ואנחנו מקנים לו את הערכים של הנחת תפילין. זהו רגע מרגש לכל אחד ובעיקר לאבות הרואים את הילד שלהם הופך לגבר. מכאן שישנה חשיבות עצומה להנחת התפילין ואנחנו צריכים לעשות הכול בכדי להניח תפילין בצורה הטובה ביותר. ככל שהתפילין שלנו יהיו יותר טובים כך אנחנו נהיה יותר מרוצים וגם הילדים שלנו ייהנו יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *