אירועים

חתונות בטבע

חתונות בטבע

 

האווירה והעיצוב של כל חתונה הוא גורם חשוב להצלחת האירוע, על כמה וכמה, כאשר מדובר על חתונות בטבע. מי שאחראי לארגון והפקה של אירוע זה, הינה חברת הפקות. יש לארגן את כל האירוע מתחילתו ועד סופו ומדובר על הפקה שלמה שיש לארגן כמה חודשים מראש, כאשר הלוגיסטיקה בה מדויקת ולא יהיה חסר מאומה. את המיקום יש לבחור באמצעות חברת ההפקות שמכירה היטב היכן ניתן לערוך חתונות בחיק הטבע במקומות אטרקטיביים כאשר הם כבר ערכו באזורים אלה חתונות והוציאו את האישורים הנחוצים.

 

אם בחרתם בחברה שתפיק לכם את האירוע בטבע, כדאי כי תשבו עם מנהלי החברה שמבינים ומכירים היטב את כל הקונספט של חתונות בטבע. בדרך זו, הם יבינו מה הרעיון שלכם, הטעם המועדף לכם מבחינת העיצוב, מיקום הקופה, ספקים שיש לפנות אליהם ועוד. יש לציין כי אירוע זה הינו יקר ומושקע יותר, בשל הציוד, האישורים וההפקה עצמה, אך מצד שני אתם חוסכים היות וחברות ההפקה הן בעלות קשרים טובים עם ספקים מוכרים ואיכותיים המחיר ירד בגלל שהם מכירים ועובדים מולם שנים.

 

חתונה גרנדיוזית או צנועה?

 

זו גם השאלה שישאלו אתכם כזוגות שמעוניינים להינשא בטבע. ניתן לערוך כל חתונה, אם גרנדיוזית, אן אם הסגנון צנוע ואפילו להוסיף לה קונספט, כמו למשל אירוע בסגנון כפרי, עם חציר ברקע ותפאורה מתאימה שתשאיר את האורחים שלכם פעורי פה. זוגות רבים חולמים על נישואין בטבע והם מתחילים לחסוך מבעוד מועד בכדי להגשים את החלום שלהם. אירוע זה הוא יקר אבל התמונות באלבום החתונה שלכם,  וסרט החתונה ינציחו היטב את האירוע.

 

מי שאוהב את האווירה השאנטית , יוכל לערוך אירוע בסגנון שיהיה על טהרת השלווה והטבע. יש לציין כי חתונות בטבע, ניתן לערוך גם ביום וגם בלילה, כך שתוכלו למשל לבחור אירוע ליד אגם או חוף ים, בצהרי יום שישי מול השקיעה, כאשר גדא סינטטי, תפאורה מיוחדת ופינות זולא מפנקות יהיו בפינות מסוימות מול הים או האגם.

 

חתונה בטבע גם לאירוע מצומצם יותר

 

החיבור לטבע ולאינטימיות, טומן בחובו את הרצון לחתונה אינטימית ומיוחדת ולא המונית, כך שאין זה אומר שחתונה בחיק הטבע, חייבת להיות עם המון מוזמנים. זוגות רבים מעוניינים באירוע מתוקתק, קטן ואיכותי בסגנון אירוע בוטיק, אשר יוכלו להשקיע בו הרבה וזה אף ישתלם להם. כדאי כי בהזמנה, תציינו את המיקום באמצעות מפה שיוכלו להגיע לאירוע שלכם בקלות. יש לדאוג לשטח חניה בצמוד לאירוע שיהיה נוח לחניה ושיהיה מי שיכוון את האורחים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*