אירועים

טעויות שאנשים עושים בעת בחירת הזמנות לחתונה

11 במאי 2017 על-ידי dolev ב- חתונות עם 0 תגובות

טעויות שאנשים עושים בעת בחירת הזמנות לחתונה

אירוע חתונה הינו אירוע של פעם אחת בחיים, הרצון הגדול ביותר הוא לשמור על ייחודיות גם כאשר מדובר בהדפסת הזמנה. בעולם רווי דיגיטאליות וווירטואליות הקדמה דורשת. מכאן, שלעיתים אנשים מפספסים נקודה חשובה זו ובוחרים בהפקה עצמית של הזמנות חתונה. האם הם חושבים נכון? אלו טעויות הם עושים בדרך לבחירת הזמנות לאירוע של פעם אחת בחיים?

טעות מס' 1: בוחרים בית דפוס בלי איכויות

כן, זה קיים וזו טעות קריטית, בחירה של בית דפוס שאיננו משדר אמינות בעליל ובעל איכות נמוכה יצטייר כזול מדי. זו תהיה אות האזהרה הראשונה עבורכם. מה יהיה עליכם לעשות? פשוט לוודא כי מדובר בשירותים של מישהו אמין ובעל מוניטין. מישהו שלא יעלם לאחר תשלום העלויות ובעיקר יספק לכם אפשרויות מרובות של גרפיקה ועיצוב.

טעות מס' 2: מחפשים שירות זול מדי

אז יש לכם בית דפוס אבל אתם מחפשים מוצר זול? זו עלולה להיות בחירה קריטית משום שזה עלול להשפיע על הגימור הסופי של ההזמנה. מכאן, חשוב שלא ליפול על הבדלים קטנים וכך לוותר על אפשריות של הזמנה יוקרתית ומזמינה- כשמה כן היא. חשוב לציין כי עיצוב חדיש אמנם יגדיל את התקציב ומאידך, העלות הסבירה תעניק לכם אפשרות לשמור לעצמכם משהו מקורי גם בסיום האירוע.

טעות מס' 3: מוותרים על כתיבה אישית

טעות נוספת שבני זוג עושים לפני חתונה, היא לוותר על כיתוב מיוחד. אחרי הכול מה שנשאר בסיום האירוע זו ההזמנה. העיצוב האישי הוא למעשה הזיכרון היחיד מאירוע בלתי נשכח שנוותר עליו? אז מה כדאי לעשות? למתג את ההזמנה שלכם באופן אישי באמצעות תמונה, טקסט מרגש. נכון שההזמנה לא תהיה זולה כי היא בטח לא סטנדרטית – כאמור, נחזור על הייחודיות ועל הזיכרון, הכול מתחיל ונגמר בהזמנה.

בסיכום דבר, הרעיון הוא לבחור בית דפוס שיכול לספק לכם את הריגוש הגדול ביותר- משהו שיישאר אתכם הרבה אחרי האירוע הגדול. לצד כל האפקטים, הקדמה והוויזואליות המשולמת, עדיין ניתן להשיג הזמנות במחיר סביר ולא לקרוע את הכיס. בסופו של דבר, מה שתרצו זה להעניק לאורחים תחושה אישית מאותה הזמנה הן לגבי האנשים והן לגבי מה טומן בתוכו האירוע בפועל. חשוב לזכור, הזמנה שאיננה ערוכה כראוי או לא מעבירה ערך מוסף, עלולה להשאיר לא מעט אורחים מאחור. רוצים שיכבדו אתכם ביום השמח ביותר בחייכם? אל תוותרו על הזמנות מעוצבות ומושקעות- כי על זיכרון לא מוותרים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*