אירועים

אירוח חלבי – קייטרינג למסיבות צמחוני

4 במאי 2017 על-ידי dolev ב- אוכל לאירועים עם 0 תגובות

אירוח חלבי – קייטרינג למסיבות צמחוני

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות את התרחבותן של שתי תופעות חברתיות שונות, אשר נפגשות בזירה אחת משותפת.

מצד אחד, אנחנו יכולים לראות כיצד עולם האירועים הופך להיות מושקע וגדול יותר, זה נכון הן לגבי מקומות אירוח, אטרקציות, מוזיקה, וכמובן בכל מה שקשור לאוכל באירועים, בין אם מדובר בימי הולדת, חתונות, בריתות ועוד. מצד שני, אנחנו יכולים לראות מעבר של אנשים רבים, צעירים ומבוגרים, מאכילת בשר לצמחונות או טבעוניות. תופעה זו החלה עוד בשנות השישים ועם השנים התרחבה, בדגש על השנים האחרונות.

כיצד אנחנו יכולים לראות שילוב של שתי התופעות? מלבד תפריטים מבוססים על אוכל צמחוני, הרי שאנחנו יכולים למצוא לא מעט חברות קייטרינג ושפים שמציעים אירוח חלבי על חשבון בשרי. אם בעבר, היה ברור לכל שבאירועים מגישים בשר ודגים, הרי שכיום לא מעט שפים וחברות קייטרינג מציעים  מגשי אירוח חלבי אשר יכול להתאים גם למי שאיננו אוכל בשר וגם למי שכן.

לפני שנציג מספר דוגמאות לאירוח חלבי, צריך לומר, לא בכל מקרה אפשר להגיש אוכל חלבי, שכן זה תלוי גם בכשרות של המקום המארח אך מצד שני, הרבה פעמים אירוח חלבי פותר בעיה אחת של כשרות באירועים וזה את שאלת הקינוחים. כידוע מאחר ולא ניתן להגיש מנות חלביות באירועים בשריים, אז מגישים מנות קינוחים פרווה. באירועים חלביים, אפשר ליהנות מקינוחים אמיתיים.

אירוח חלבי למסיבות צמחוניותמה יכול להתאים?

אנחנו יכולים למצוא מגוון סוגים של מאכלים חלביים אשר יכולים להתאים למסיבות צמחוניות. הן במנות פתיחה, ראשונות, עיקריות וכן קינוחים.

כך למשל, אנחנו יכולים למצוא קישים, פסטות, פשטידות, פיצות אשר יכולים להיות מוגשים במשך כל האירוע. כמו כן אפשר להשתמש בגבינות לסלטים, קרפציו חלבי, בורקסים ומאפים, ועוד שורה ארוכה של מאכלים שונים במהלך הארוחה. יש לציין שלא פעם, אנשים אשר אוכלים אוכל צמחוני נוטים לאכול דגים, אז אפשר להגיש גם אותם בארוחה.

מבחינת קינוחים, הרי שניתן ליהנות מעוגות, בפרט עוגות גבינה ושוקולד, עוגיות, מוסים, גלידות ועוד שורה ארוכה של קינוחים על בסיס חלב.

צריך לומר, אם בוחרים להגיש קייטרינג טבעוני, אז ניתן להשתמש בתחליפי חלב, גם אם לא מדובר בדבר האמיתי, עדיין מדובר במאכלים טעימים מאוד אשר כל אורח ישמח לנסות וסביר להניח שאף ייהנה מהם.

לצד כל זה, בזירת המשקאות ניתן להגיש שורה של משקאות מבוססי חלב, החל מקפה, שוקו, שייקים ועוד.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*