קינוחים מושחתים

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

קינוחים הם דרך טעימה לסיים ארוחה. הם בדרך כלל מתוקים, עשירים וטעימים. ניתן להכין קינוחים עם מרכיבים שונים ובדרכים שונות. חלק מהקינוחים הללו כוללים עוגה, גלידה, עוגיות, פשטידות וטארטים. למרות שקינוחים מסוג זה מעניקים דרך נהדרת לסיים ארוחה עם טעם טוב, יש הרבה פעמים שכולנו מחפשים את הקינוח האולטימטיבי שיעזור גם להעלות את מצב הרוח – וקינוח כזה יכול להיות רק מושחת!

ההגדרה של קינוח מושחת איננה אחידה וקבועה, והיא למעשה עוסקת בכל מה שקשור למנה אחרונה שיש בה כמה שיותר מרכיבים וטעמים מתוקים ועשירים. לכן קינוחים מושחתים יכולים להיות מכל הסוגים, צבעים ומרקמים וניתנים לבחירה על פי העדפה אישית של כל אחד שרוצה לסיים את הארוחה או את היום עם חיוך וסיפוק גדול.

סוגים של קינוחים מושחתים

קינוח מושחת צריך להיות מתוק, גדול ויחסית מוגזם לקינוח שגרתי שרגילים לאכול בדרך כלל. כך לדוגמא קינוח מושחת יהיה כזה שיכלול כמה סוגים שונים של קינוחים ומנות אחרונות יחד, שהכי כיף ומושחת לאכול כמו הקינוחים הללו:

  • גלידת סנדוויץ' – גלידה היא קינוח שתמיד כיף לאכול, וגם עוגיות מתוקות ועשירות נחשבות לקינוח שאף אחד לא יסרב להן. לכן כשמשלבים את שניהם יחד מקבלים קינוח מושחת באמת, המשלב בין עוגיות וגלידה ובתוספת של המון רטבים מתוקים שמוסיפים לשחיתות.
  • עוגת גלידה – לאלו שמעדיפים לאכול עוגות, קינוח מושחת המשלב בין קומות של עוגה וגלידה יהיה הקינוח האולטימטיבי שהכי כיף ומפנק לאכול.
  • וופל בלגי משודרג – הקינוח האירופאי האהוב על הישראלים מקבל שדרוג מעניין עם שילוב של גלידות, רטבים והר קצפת ובכך מסמן גם אותו כקינוח מושחת שכדאי לנסות.

למה כדאי לאכול קינוח מושחת בגלידריה?

כדי ליהנות מקינוחים מושחתים באמת, מומלץ להזמין כאלו בגלידריות איכותיות. גלידרייה כזו מציעה תפריט מגון ועשיר עם כל הפינוקים המתוקים שכיף לשלב יחד, כך שאפשר למצוא בקלות את הקינוח המושלם והטעים ביותר.

אולי יעניין אתכם

שדרות השקעות מגוונות ביוון

נוף ההשקעות של יוון מגוון ועשיר כמו ההיסטוריה שלה, ומציע יותר מאשר רק את הנופים הציוריים ומיזמי התיירות שהיא מזוהה איתם בדרך כלל. פנינה ים

קרא עוד »