קייטרינג לאזכרות – להיות לצידכם ברגעים הקשים

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אירוע זיכרון הוא אירוע לזכר אדם שנפטר או אדם אהוב. אירוע זיכרון יכול להתקיים בכל צורת ארגון או בכל מקום. ניתן לקיים אותו במשרד, בבית, בקהילה, במסיבה או בכל מקום.

אזכרה להורים

הרעיון של אירועי זיכרון הוא ליצור אווירה מיוחדת עבור האנשים שהולכים להשתתף בהם. יש אנשים שיבואו עם המשפחה והחברים שלהם ואחרים עשויים להיות שם בשביל עצמם. האורחים צריכים להרגיש שזוכרים אותם מכיוון שהם הוזמנו לבוא ליהנות ולחלוק זמן עם יקיריהם.

האירועים מתקיימים בדרך כלל במקום לבחירתו ויכולים להיות בבית או במקום לבחירתו. הם יכולים להיות פשוטים כמו להחזיק ערה, או משוכללים כמו אירוח מסיבה אקסטרווגנטית עם מוזיקה חיה, ריקודים ואוכל.

קייטרינג לאזכרות יכול להיות די מאתגר, במיוחד אם אתם מתכננים להשתמש בכל מיני פריטי מזון ואפשרויות שתייה. 

טקס האזכרה

חשוב לוודא שבחרתם מקום מתאים לאירוע הזיכרון שלכם, כך שהוא לא יפריע יותר מדי לאנשים אחרים שמגיעים לאירוע שלכם.

זה גם יכול לשפר את הסיכוי שלך למשוך יותר אורחים להשתתף באירוע הזיכרון שלך על ידי מתן מקום אטרקטיבי שבו הם יכולים להתאסף וליהנות מבלי לדאוג לכל נושא אחר כגון פקקים או תורים ארוכים למקומות חניה וכו'. צריך גם לוודא שבחרתם תאריך מתאים בו אתם רוצים לקיים את האירוע המיוחד הזה כך.

טקס אזכרה הוא זמן שבו אתה רוצה לזכור את יקיריכם על ידי מתן הזיכרון הטוב ביותר האפשרי.

הדבר החשוב ביותר שעליך לעשות בעת תכנון אירוע זיכרון הוא לבחור את המקום הנכון. כדאי לחקור היטב ולבקש עזרה מחברים או בני משפחה שהיו מעורבים באירוע. כדאי גם לוודא שהמקום שבחרת מתאים לקיום אירוע כזה.בקרו באתר שלנו: https://catering-marakesh.co.il/

אולי יעניין אתכם

איך מפיקים סרטוני אנימציה?

הפקת סרטוני אנימציה כרוכה במספר שלבים מרכזיים, ללא קשר לסגנון האנימציה, בין אם זה דו-ממד, תלת-ממד, סטופ מושן או טכניקה אחרת. להלן סקירה כללית של

קרא עוד »

מזכרות לאירועים: מה שאתה צריך לדעת

בעולם האירועים, המתנות והמזכרות, ישנה שפה נסתרת שמדברת דרך האסימונים שאנו נותנים ומקבלים. פריטים אלה, שלעתים קרובות מתעלמים מהם כתכשיטים בלבד, עמוסים בסיפורים, זיכרונות ומשמעויות.

קרא עוד »