קייטרינג לחינה

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בואו נגיד ונודה על אחד הדברים שמהווים קונצנזוס בכל עם ישראל (אשכנזים ומזרחיים כאחד) אנחנו מדברים על אחד הטקסים הכי פופולאריים ביותר כיום בישראל ובקרב כל העדות השונות שמרכיבות את התמהיל שהוא עם ישראל, כמובן שזהו טקס החינה.

> קבלו המלצה על קייטרינג לחינה

טקס החינה במהות שלו ובמקור שלו חל כדי להיות מעין טקס של גרש שדים, לברך את הזוג הצעיר לקראת המעבר לחיים בעולם הרווקות, המציאות שבה הם חיו עד יום חתונתם אל עולם הזוגיות, עולם של הכלה, העולם שבו הם מתכוונים לחיות כזוג ולהקים בית ומשפחה בישראל.

לאורך השנים טקס החינה הגיע גם לישראל בזכות יהודי עדות המזרח דבר שלא פוסל את העובדה שבמקרים מסוימים טקס החינה עבר אימוץ על ידי יהודים מעדות שונות שבהן החינה הוא לא טקס דבר שגרתי.

חשוב להדגיש שאפילו גם אם רק אחד מבני הזוג מגיע מעדות המזרח, שמורה לכם הזכות לערוך את טקס החינה הנחשק, בין אם תבחרו לחגוג את הטקס בבית של הורי החתן או הורי הכלה (תלוי אם הם זורמים) ויש גם כאלה שבוחרים לחגוג באולם אירועים או גן אירועים.

מבחינה הלכתית, נהוג לערוך את טקס החינה רק אחרי שהכלה טבלה במקווה ועברה את כל טקסי הרחצה הנהוגים.

על פי המסורת הרווחת, את טקס החינה נהוג לערוך בלילה שלפני החתונה או כמה לילות לפני.

במהלך החינה, הכלה והחתן לובשים בגדים מסורתיים שמתאימים לאופי העדה כאשר לרוב מדובר על בגדים מעוטרים בזהב, לרוב מדובר על בגדים שעברו מדור לדור בירושה במשפחה.

איזה אוכל נהוג להגיש במהלך טקס חינה

לא משנה מאיזו עדה אתם נמנים בטקס החינה של כל אחת מהעדות השונות, נהוג להגיש אוכל שמסורתי לעדה, לכן חשוב מאוד לבדוק שאכן אותה חברת קייטרינג (קייטרינג מרקש לצורך העיניין) תוכל לספק לכם את סוג המזון שמתאים לאירוע ולעדה שלכם.

שיהיה לכם במזל טוב ובהצלחה!

אולי יעניין אתכם

היתר בניה לבריכה

קבלת היתר בנייה לבריכה כרוכה בדרך כלל בסדרה של שלבים ודרישות שיכולות להשתנות בהתאם למיקום שלך ולקודי הבנייה המקומיים.  זכור שהדרישות והשלבים הספציפיים יכולים להשתנות

קרא עוד »

המדריך לבחירת מתנות לגבר

בחירת המתנה המושלמת לגברים בחייך יכולה לפעמים להרגיש כמו משימה מאתגרת, אבל עם גישה מתחשבת, אתה יכול למצוא מחווה משמעותית ומוערכת. בין אם זה ליום

קרא עוד »