החלקת קראטין או אורגנית – מה עדיף?

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כיום יש מגוון של טכניקות להחלקת שיער כאשר כל אחת מהן מציעה טיפול בריא ומזיק פחות לשיער. הרבה מהמידע לא לגמרי ברור ונגיש עד שאפשר ללכת לאיבוד בין ההחלקות וההבדלים ביניהן.

קראטין ואורגנית – מה ההבדל?

החלקת קראטין משווקת לרוב כהחלקה המשקמת את השיער כאשר היא מאפשרת לחומרים הפעילים בה לחדור אל הסדקים הקיימים בתוך סיב השערה הפגומה וליצור ציפוי עדין של קראטין על גבי השערה, הציפוי גורם למעמסה והכבדה על השיער ובעקבות כך הנפח יורד והשיער מתיישר. 

החלקה אורגנית היא החלקה חומצית הבנויה מחומצות אמינו ושמנים ואינה מכילה פורמלין ונחשבת להחלקה המכילה רכיבים אורגניים בלבד, היא עשירה בחומרים משקמים החודרים ומתמזגים עם השיער וכמו כן מעשירה את השערה ובכך מעניקה לשיער מראה בריא, טבעי וחזק. החומרים חודרים לשכבה הראשונה של השיער ולא לגזע השורש, ולכן המראה הוא חלק טבעי.

יתרונות ההחלקה האורגנית

מתלבטים בין החלקת שיער קראטין להחלקה אורגנית? להחלקה האורגנית יש יתרונות רבים יותר מאשר להחלקת קראטין, ולפיכך נראה שהיא עדיפה יותר.

  • ההחלקה מתאימה כמעט לכולם, גם לנשים בהיריון.
  • לאחר החלקה אורגנית אפשר לבצע טיפולים כימיים על השיער, כמוצביעת השיער.
  • אין היחלשות של ההחלקה בשל חפיפות השיער.
  • לאחר הטיפול השיער נשאר חלק לזמן ממושך יותר לעומת החלקת קראטין שמצריכה חידוש כל 5-4 חודשים לערך.
  • החלקה אורגנית מבוססת על חומרים טבעיים בלבד ומאושרת על-ידי משרד הבריאות בעוד ישנם סוגים שונים של החלקות קראטין המכילים פורמלין שהוא חומר מסרטן, שזהו אחד מהנושאים עליהם לומדים במהלך קורס החלקות מקצועי.

אם אתן לא יודעות מבין החלקת קראטין או אורגנית – מה עדיף? נראה שההחלקה האורגנית מוצלחת מאוד עם משך טיפול קצר ושיער שהופך לנעים ובעל ברק.

אולי יעניין אתכם

5 טיפים לבחירת השיש המושלם
כללי
dolev

5 טיפים לבחירת השיש המושלם

שיש למטבח הוא אלמנט עיצובי אך פונקציונלי וצריך לשים לב שהוא יתאים גם לצרכים וגם למראה הכללי של המטבח. איך בוחרים את השיש המושלם?  עמידות

קרא עוד »
חליפות חתן כחולות
ביגוד לאירועים
dolev

חליפות חתן כחולות

חליפות חתן כחולות הן הטרנד החדש היום. החליפות מבוססות על הגוון הכחול כאלמנט מרכזי בהן. להלן מספר סוגים של חליפות חתן כחולות שייצרו עבור המשתמש

קרא עוד »