מגשי אירוח לראש השנה

במהלך החג היהודי ראש השנה, קייטרינג חלבי הוא אופציה פופולרית בקרב יהודים שחוגגים עם משפחותיהם. קייטרינג חלבי הוא לרוב אופציה משתלמת יותר מאופציות שאינן חלביות כמו מנות בשריות או צמחוניות. זהו הקדמה קצרה לנושא קייטרינג חלבי לראש השנה.

אחת האפשרויות היא בחירת מגשי אירוח לראש השנה, כאשר מדובר בדרך כלל בקייטרינג חלבי עם מנות ביס טעימות ונחטפות.

אבל למה כדאי לבחור מאכלים חלביים דווקא לראש הזנה?

קייטרינג חלבי מציע מגוון אפשרויות טעימות ומזינות כאחד. ישנם סוגים רבים ושונים של מנות חלביות שניתן להגיש על המגש כולל גבינות, מטבלים, סלטים וקינוחים. מזונות על בסיס חלב מציעים יתרונות תזונתיים כמו חלבון וסידן בנוסף להיותם כשר.

ראש השנה הוא ראש השנה היהודי שחל ביום הראשון של תשרי, שהוא החודש השביעי בלוח השנה האזרחי. החג נמשך יום אחד, והוא מנציח את בריאת העולם של אלוהים.

האירוע מתחיל באופן מסורתי בארוחה בה אוכלים מאכלי חלב לסמל את ברכת ה' על האוכל והשתייה. אכילת חלב היא מצווה בדת היהודית ממש כמו אכילת בשר, בזמן שאופציה זאת נהדרת גם עבור טבעונים וצמחוניים וגם לאנשים שבדרך כלל אוכלים בשר. 

ולמה כדאי לבחור מגשי אירוח? 

בתחילה חשוב לדעת שבתי מלון ומסעדות רבים יציעו ארוחות כשרות לאורחיהם במהלך ראש השנה.

מגשי האירוח עשויים ממרכיבים באיכות טובה ובטעמים טובים. המגשים משמשים לרוב לקייטרינג מזון בבתי החולים ובמוסדות נוספים.

ספק שירותי קייטרינג בבתי חולים משתמש בהם לצורכי קייטרינג חלבי. הם גם משתמשים בהם לאירוח אירועים כמו ימי הולדת, חתונות וחגיגות אחרות.

מגשי האירוח זמינים בצורות, גדלים, צבעים ודוגמאות שונות הניתנות להתאמה אישית לפי צרכי לקוחותיהם. לכן יש להזמין את המגשים הטעימים ביותר.