קייטרינג לחינה

בואו נגיד ונודה על אחד הדברים שמהווים קונצנזוס בכל עם ישראל (אשכנזים ומזרחיים כאחד) אנחנו מדברים על אחד הטקסים הכי פופולאריים ביותר כיום בישראל ובקרב כל העדות השונות שמרכיבות את התמהיל שהוא עם ישראל, כמובן שזהו טקס החינה.

> קבלו המלצה על קייטרינג לחינה

טקס החינה במהות שלו ובמקור שלו חל כדי להיות מעין טקס של גרש שדים, לברך את הזוג הצעיר לקראת המעבר לחיים בעולם הרווקות, המציאות שבה הם חיו עד יום חתונתם אל עולם הזוגיות, עולם של הכלה, העולם שבו הם מתכוונים לחיות כזוג ולהקים בית ומשפחה בישראל.

לאורך השנים טקס החינה הגיע גם לישראל בזכות יהודי עדות המזרח דבר שלא פוסל את העובדה שבמקרים מסוימים טקס החינה עבר אימוץ על ידי יהודים מעדות שונות שבהן החינה הוא לא טקס דבר שגרתי.

חשוב להדגיש שאפילו גם אם רק אחד מבני הזוג מגיע מעדות המזרח, שמורה לכם הזכות לערוך את טקס החינה הנחשק, בין אם תבחרו לחגוג את הטקס בבית של הורי החתן או הורי הכלה (תלוי אם הם זורמים) ויש גם כאלה שבוחרים לחגוג באולם אירועים או גן אירועים.

מבחינה הלכתית, נהוג לערוך את טקס החינה רק אחרי שהכלה טבלה במקווה ועברה את כל טקסי הרחצה הנהוגים.

על פי המסורת הרווחת, את טקס החינה נהוג לערוך בלילה שלפני החתונה או כמה לילות לפני.

במהלך החינה, הכלה והחתן לובשים בגדים מסורתיים שמתאימים לאופי העדה כאשר לרוב מדובר על בגדים מעוטרים בזהב, לרוב מדובר על בגדים שעברו מדור לדור בירושה במשפחה.

איזה אוכל נהוג להגיש במהלך טקס חינה

לא משנה מאיזו עדה אתם נמנים בטקס החינה של כל אחת מהעדות השונות, נהוג להגיש אוכל שמסורתי לעדה, לכן חשוב מאוד לבדוק שאכן אותה חברת קייטרינג (קייטרינג מרקש לצורך העיניין) תוכל לספק לכם את סוג המזון שמתאים לאירוע ולעדה שלכם.

שיהיה לכם במזל טוב ובהצלחה!

להקות לאירועים

אם אתם מתכננים אירוע בקרוב ואתם מעוניינים שהוא יהיה מוצלח, אירוע שכולם ידברו עליו עוד שנים מומלץ שתשקיעו במוסיקה שתתנגן באירוע שלכם. כולם יודעים שאחד הדברים המרכזיים ביותר באירוע זה המוסיקה. מוסיקה יכולה להקפיץ כל אירוע באלפי מונים.

תקליטן או להקה?

כל אחת ואחד מכם מעוניין שהאירוע שלו יהיה מוצלח ומאחר ומוזיקה היא חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם, מומלץ שתגיעו להחלטה האם אתם מעוניינים ש-DJ ינגן עבורכם או להזמין להקה לאירועים מאתר https://musicindex.co.il/.

תקליטן יודע להקפיץ את רחבת הריקודים ולנגן סט שירים שמתאים לכולם, בדרך כלל יתנגנו ברקע שירי פופ, מזרחית, קצת רוק והרבה שירים רומנטיים – הכל כמובן תלוי באופי האירוע.

לעומת זאת להקה לאירועים תנגן מוסיקת לייב ותעניק ערך מוסף לאירוע שלכם. להקה לאירועים מורכבת מזמר ומספר נגנים שעומדים על במה ונותנים מופע לייק מקפיץ ומרגש. ניתן לשלב להקה בכל שלב האירוע, בזמן קבלת הפנים, בשלב האוכל או בריקודים.

איך לבחור להקת לאירועים?

בבואכם לסגור עם להקה לאירוע הבא שלכם, מומלץ שתבדקו מספר דברים לפני החתימה על החוזה.

ניסיון – חשוב לבחור להקות לאירועים שיש להן ניסיון עם אירועים כמו שאתם מפיקים. להקה שטובה בכנסים לא בהכרח טובה בחתונות וכך הלאה.

היכרות ומוניטין – בקשו סרטונים והמצלות מקולגות ומשפחה כדי שתוכלו לצפות בלהקה. אתם יכולים גם לבקש להגיע לאחד האירועים בהם היא מופיעה על מנת לצפות בה בלייב.

ציוד – שימו לב כי ללהקה יש את כל הציוד הנדרש, אתם לא רוצים למצוא את עצמכם אחראיים גם על הציוד האישי שלה: סטנדטים, גיטרות, מיקרופונים ועוד.סגנון מוסיקאלי – אחד הדברים החשובים ביותר היא להתאים את המוסיקה לאופי האירוע ולאורחים שלכם. מוטב שתבחרו בלהקה שתדע לנגן ולשיר שירים על פי ההעדפות המוסיקאליות שלכם ושל האורחים שלכם.