לוכד נחשים שישאיר אתכם שקטים

מי לא מפחד מאפשרות של הכשה מנחש. בישראל מצויים זנים שונים של נחשים, והגם שלא כולם מסוכנים או ארסיים לאדם, אתם לא באמת יכולים לדעת באיזו צרה אתם תפגשו כאשר יופיע נחש בחצר. נחשים יכולים להיות ארסיים ומסוכנים ביותר עבורנו, עבור בעלי החיים הקטנים שברשותנו וחיות המחמד כמו תוכיים, ציפורי שיר ומכרסמים שונים. ארסי או לא ארסי, מסוכן או לא – אתם לא רוצים שיסתובבו נחשים בצורה חופשית בגינה או בבית שלכם, נכון? אז כדאי מאוד שבמקומות בארץ בהם נחשים נפוצים להזמין לוכד נחשים שישאיר אתכם עם שקט נפשי וביטחון.

באילו אמצעים לוכד נחשים מקצועי משתמש?

לוכד נחשים הוא אדם בעל מקצוע שיש לו רישיון לעסוק בתחום זה של לכידת נחשים והחזקת ציוד מתאים לכך. הוא עושה שימוש בפיתיונות מיוחדים המגרים את בלוטות הריח של הנחש וגורמות להם לצאת מהחורים שלהם. על פי רוב, לוכדי נחשים אינם הורגים את הנחש אותו הם מוצאים ודואגים למצוא לו פתרון הומאני כמו למשל לשחרר אותו בריחוק רב ממקומות מיושבים.

אילו מקומות ראוי לבדוק בהם הימצאות של נחשים?

נחשים אוהבים להשתחל להם בין מקומות דקים. אם יש לכם חומות אבנים לא מסותתות, כדאי שתיקחו בחשבון שזה יכול להיות בית גידול מושלם עבור נחשים קטנים. אם יש לכם גינה גדולה וצמחיה רבה, ואתם גרים באזורי השומרון, הצפון או במקומות הרריים אחרים, סביר להניח כי תיתכן הימצאות של נחשים במקום. במקרים כאלו מומלץ להתייעץ עם לוכד נחשים מקצועי ומוסמך שייתן לכם חוות דעת בנוגע לצעדים שתוכלו לקחת.

נחשים שמסתובבים בשטח זה לא צחוק, במיוחד כאשר מסתובבים ילדים קטנים בשטח.

מנעו את האסון הבא והזמינו לוכד נחשים בתל אביב כבר עכשיו.