אמן חושים לחתונה – איך משלבים את זה באירוע בצורה מקורית?

אם נדמה לכם שכמעט כל חתונה כיום נראית אותו הדבר, זה די נכון. מרבית האירועים הללו בנויים בתבנית אחת שכמעט לא משתנה. אבל אם משלבים באירוע חוויה מיוחדת, כגון הופעה של אמן חושים לחתונה, כל הקונספט פתאום נראה ומרגיש אחרת. והתוצאות הן הטובות ביותר, כאשר משלבים את המופע בחתונה בצורה יותר מקורית והכי מיוחדת שאפשר. 

מופע אישי בקבלת הפנים 

נראה כמעט מובן מאליו שהופעה של אמן חושים לחתונה תתבצע פחות או יותר באמצע האירוע. לאחר שמוגשת המנה העיקרית, למשל, או ממש לאחר החופה. האפשרויות הללו בהחלט יכולות לעבוד, אבל הן לא הכי מקוריות. שילוב של אמן חושים לחתונה בצורה מקורית במיוחד יכולה להתבצע למשל כבר בקבלת הפנים. אך בשלב הזה לא ניתן לקיים הופעה מתוסרטת, עם לוח זמנים מוגדר מראש. אבל זה בדיוק כל הקסם. בשלב קבלת הפנים ניתן לבחור ברעיון מקורי יותר – מופע אישי, שהולך ונרקם "בשידור חי". 

אמני חושים מנוסים כמו נטע ברסלר יודעים לתפור הופעה עם המגע האישי מול כל אורח. אמן חושים לחתנה יכול לגשת לכל אורח ולבצע להטוטי מחשבה ואפילו להטוטי קלפים או טרקים אחרים. וכל הטריקים משתלבים באופן כזה או אחר, עם הדרך שבה המוח האנושי עובד. וכאשר כל אחד רואה את הדברים ממש מקרוב, מתקבלת הכניסה הכי מרגישה ומיוחדת, לאירוע חתונה. 

כמובן, זו איננה האפשרות היחיד לשלב מופע חושים בחתונה. ניתן לשלב את ההופעה גם בשלבים אחרים של האירוע, שמתאימים לקונספט האישי שלכם. החשוב הוא שהמופע האישי, שנעשה ממש בשיתוף הקהל וסמוך לכל אחד ואחת מהמוזמנים, יוצר את המגע המקורי וההנאה המיוחדים, שקצת חסרים באירועים שגרתיים מהסוג הרגיל.