אולם אירועים

מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם אולם אירועים

ישנם כמה דגשים כללים אליהם חשוב לשים לב, בשביל לוודא שהמקום שסגרתם איתו אכן יוכל להפיק לכם את האירוע אותו אתם מעוניינים להשיג.

זה לא תמיד פשוט לדעת כמה אורחים אתם מתכננים להזמין, אבל אם לא יודעים, זה בלתי אפשרי לבחור מקום שבטוח יענה על כל הצרכים שלכם. אחת השאלות הראשונות שישאלו אתכם כאשר תבררו פרטים לגבי אולם אירועים, היא כמה מוזמנים יהיו לכם. אז מספר מדויק אולי עוד אי אפשר לתת, אבל רעיון כללי – בין אם זה יהיה 60, 125 או 300 אורחים – יאפשר לכם לנפות את האפשרויות הלא ראויות בקלות מול המחשב, בלי לנסוע מאולם לאולם.

בקשו המלצות על המקום שאתם מעוניינים בו מקרובי משפחה, חברים, או דרך פורומים באינטרנט. דאגו לקבל כמה שיותר דעות מאנשים שאירחו שם אירוע.

וודאו שאתם יודעים איך האולם נראה ובאיזו צורה הוא מאורגן לכל עונה ספציפית. כאשר תבדקו באינטרנט אולמות אירועים, כנראה יפרסמו בכל אתר תמונות יפייפות מאירועים שונים. אכן שימו לב, חלק מאותן תמונות צולמו בעונה אחרת, ואולם אירועים לא יהיו מסוגל לייצר את אותו הנוף בעונה הנוכחית. אם המקום מחזיק חתונות בכל עונות השנה, הקפד לשאול שאלות כגון, "האם יש חום ומיזוג אוויר? האם יש מקום "גיבוי" אם פתאום מתחיל לרדת גשם? אם יש תאורה טובה כדי שהאורחים שלנו יוכלו לראות גם אם פתאום יחשיך בצורה דרסטית?".

דאגו לשאול ולוודא שהאולם אותו בחרתם נגיש לאנשים עם מוגבלויות, לאנשים מבוגרים וילדים קטנים בכדי להימנע ממבוכות בעתיד.

חשוב גם לדאוג לבקר באולם שאתם מעוניינים בו בשעת היום בה אתם רוצים לערוך את האירוע. אם אתה מבקר במקום בשעה 10 בבוקר, אבל מתכנן לקיים את האירוע בשעה 5 בערב, סביר להניח שאתה לא מקבל את אותה תצוגה של המקום. זה נשמע הגיוני וברור מאוד לכל אחד, אבל לרוב תצטרכו לקבוע ולבקש להגיע בזמן המיועד. סיירו בכל המקום ואתרו בעיות שאולי יעלו במהלך האירוע – ובקשו מאיש המקצוע של המקום להציע לכם פתרונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *