אירועים

טעויות שאנשים עושים במסגרת הפקת חתונה ומה לעשות במקום

6 במרץ 2017 על-ידי dolev ב- אולמות וגני אירועים עם 0 תגובות

טעויות שאנשים עושים במסגרת הפקת חתונה ומה לעשות במקום

אנשים רוצים ומייחלים לאירוע של חייהם, הם מתכננים כמעט הכול, משלמים לא מעט כסף אבל בכל זאת, אנשים לא ממש זוכרים את האירוע שלהם. מה היה חסר שם? למה זה קרה אם הם השקיעו ממיטב זמנם וכספם בתהליך? אם זה נשמע לכם מוכר, הרשו לנו לתת לכם את כל הסיבות למה לא לנהוג כך לפני הפקת חתונה גדולה. על טעויות שאנשים עושים במסגרת הפקת חתונה ומה לעשות במקום במאמר שלפניכם. כמובן שמוזמנים ליישם, לקרוא ולשתף את המידע עם מי שצריך.

הפקת חתונה

הבנתם נכון, לא משנה כמה תשק

יעו, אתם עלולים ליפול במקומות קטנים שיכולים לפגום לכם בהצלחת האירוע. מה תעשו כדי שזה לא יקרה? קראו את המאמר הבא.

טעות מס' 1: לא מציבים מטרות נכונות

הדבר הראשון שנחשב טעות הוא אי הצבת מטרות נכונות לפני או במסגרת הפקת חתונה. זה קריטי כי מיותר להגיד לכם שאירוע כזה לא חוזר על עצמו. להציב מטרות זה דבר חשוב מאוד ובלי זה האירוע עלול ליפול על הדברים הכי קטנים שנדמה לכם שהם אגב קטנים.

אז מה לעשות?

להיערך בהתאם, לרשום את המטרות, לרשום את התקציב שלכם מראש, כמו כן, לקחת בחשבון כמה אנשים יש לכם. זה ידרוש מכם לעשות רשימת אנשים מדויקת של אנשים על פי דעתכם יגיעו או כאלו שהם בסימן שאלה. כמו כן, חשוב מאוד לקחת בחשבון את כל הפרמטרים שיהיו גם נוחים לאורחים שלכם החל ממיקום נוח לאנשים עם מוגבלות ועד להצבת שירותים ניידים באירוע שתעשו במקום פתוח. דברים קטנים? תתפלאו אבל גדולים.

טעות מס' 2: בוחרים לוקיישן מרוחק מדי

אחד הדברים הגרועים ביותר הינו בחירה של לוקיישן מרוחק ולא נוח. זו טעות קריטית כי לאוכלוסייה מסוימת המיקום הלא נכון עלול לגרוע ואף להקטין את רשימת האורחים שלכם ואז מה?

מה עושים ?

בוחרים לוקיישן שיתאים לכם ולאורחים שלכם, לא רחוק מדי, משהו אפילו באמצע, חשוב מאוד לבדוק נגישות קלה למקום, אם יש בין המוזמנים שלכם אנשים עם מוגבלות, להתחשב בהם. כמו כן, חשוב מאוד שתהיה חנייה במיקום ללא שום הגבלה ודרכי ההגעה יהיו אף הן קלות.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*