כרטיסי ברכה בהתאמה אישית – אף על פי ולמרות הכול

נכון, אנחנו חיים היום בעידן מודרני, שבו כמעט כל דבר אפשר לעשות דרך המחשב (או הסמארטפון. או האיי פד), אבל יש תחום אחד שעוד שומר על התמימות ועל החמימות שאפיינו אותו תמיד – התחום של ברכות לאירועים. אז אמנם פעם לא קראו לזה "כרטיסי ברכה בהתאמה אישית" אלא פשוט ברכה, כי היה ברור שכשאומרים ברכה מתכוונים לכזאת שנכתבת בצורה אישית אל נמען מסוים ולא מופצת לרשימה ארוכה של אנשים, ובכל זאת, אנשים רבים עוד נותנים לה את הכבוד המגיע לה, ורוצים לשלוח ליקיריהם כרטיס שנכתב (ולפעמים גם עוצב) על ידם במיוחד לרגל האירוע.

העידן החדש של כרטיסי הברכה

פעם היינו מעצבים ברכות בעצמנו. היינו גוזרים מבריסטול מלבן בגודל הרצוי, חוצים אותו לשניים כדי ליצור פתיחת ספר וכותבים בפנים את הברכה. אחר כך הגיעה התקופה של קניית כרטיסים בחנות וכתיבת הברכה בחלק הפנימי שיועד לכך. היום, כשאפשר לעצב ברכות באמצעות המחשב בלי לקום מהכורסה ובמחירים נוחים במיוחד, הרבה מאוד אנשים בוחרים באפשרות הזאת. אמנם, אפשר לבחור בדרך הקלה של בחירת ברכה סטנדרטית ושיגורה כמו שהיא, אולם רבים בוחרים דווקא לחזור מבחינה מסוימת אחורה, ולא מסתפקים במילים שמישהו אחר כתב. אותם אנשים בעצם בוחרים באפשרות של עיצוב כרטיסי ברכה בהתאמה אישית, שכולל בחירה של העיצוב, אפשרות לשילוב תמונות וכמובן – כתיבת ברכה אישית שיוצאת הישר מהלב.

בית דפוס בשירות אישי

אם גם אתם רוצים לכתוב ברכה מרגשת ליקירכם, כרטיסי ברכה בהתאמה אישית הם הבחירה הנכונה עבורכם. אז אמנם אתם לא גוזרים את המלבן בעצמכם, אבל אתם אלה שבוחרים במדויק כיצד תיראה הברכה שלכם. אתם בוחרים בעיצוב ובצבעים, אתם מוסיפים תמונות ואיורים ואתם כותבים את הטקסט שהופך את הברכה להכי אישית שרק אפשר. כשאתם עושים את כל זאת באתר של בית דפוס המתמחה בעיצוב כרטיסי ברכה לאירועים, אתם מבטיחים לעצמכם שהכרטיס יעוצב ויודפס ברמה גבוהה ביותר, ושהאדם שאליו הוא מיועד יקבל כרטיס מאוד מיוחד.

כך מברכים כשאוהבים

כשאתם שולחים לאדם היקר לכם כרטיס ברכה בהתאמה אישית, אתם נותנים לו לדעת שהוא חשוב לכם. לא עוד ברכה שנשלחת לכולם כדי לצאת לידי חובה, אלא ברכה שהושקעו בה הרבה תשומת לב ומחשבה, כזאת שנכנסת ישר אל הלב ונשארת שם לאורך זמן. כשאתם בוחרים באפשרות הזאת – אתם בוחרים בדרך הטובה ביותר לרגש ולשמח את אהוביכם. שאו ברכה!

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *