אירועים

שירותים ניידים גם לנכים

24 בינואר 2013 על-ידי מירי ביטון ב- שונות עם 0 תגובות

שירותים ניידים מהווים דבר חיוני בכל מקום בו אין שירותים קבועים. לרוב, הדרישה לאלו היא בשמורות טבע ובאירועים חד פעמיים. מאמר זה יגולל בפניכם נקודות חשובות אודות שירותים ניידים וכן אפשרויות שונות של שירותים לנכים.

שירותים ניידים- מגיעים לכל מקום

אם אתם סבורים כי שירותים ניידים הם אותם שירותים כימיים בהם משתמשים במקלטים או במקומות בהם אין תשתיות לשירותים. ניתן לומר כי אלו הם מיכלי הדחה ולא שירותים. בתי שימוש ניידים לעומת זאת הם בתי שימוש לכל דבר וניתן לשייך אליהם גם ברזים חיצוניים וכיורים, עמדת החתלה, תאורה בהתאם לבחירת הלקוח ועוד.

חשוב לקחת בחשבון כי הדרישות הבסיסיות להקמה של אלו הן תשתיות של חיבור לחשמל, מים ושטח מישורי עליו המתקן יוכל לעמוד. ישנם שירותים בסגנונות ובאיכויות שונות וכל אחד יכול להחליט האם הוא מעוניין בעיצוב יוקרתי מסוגנן או בעיצוב פשוט. חשוב לדעת כי לעומת השירותים הקבועים, הניידים פועלים בצורה אחרת, כאן לכל אסלה מחוברת משאבה אשר שואבת את הפסולת וצינור אחר אשר במקביל מזרים חומרי חיטוי ומים נקיים. שירותים מסוג נייד אידיאלים לכל אירוע זמני. הם משרתים את כל הלקוחות ויש אפשרות לכלול בהם גם שירותים לנכים.

שירותים לנכים- מה זה אומר?

אם החלטתם לשכור שירותים ניידים ואתם מודאגים שמא לא תהיה אפשרות להזמין שירותים לנכים, בוודאי תשמחו, כי כיום קיימים שירותי נייד גם לקהל היעד של הנכים. שירותים לקהל היעד של הנכים תמיד יהיו בנויים בהתאם לתו התקן של מכון התקנים הישראלי, תו תקן 1819. שירותים לנכים תמיד יהיה במידה גדולה יותר מאשר תא שירותים רגיל (1.5*1.5 מטרים), תהיה בהם ידית אחיזה אשר תמיד ממוקם בצד השמאלי או הימני של האסלה ותעזור לנכה לרדת מהכסא ישירות למושב האסלה ורמפה מיוחדת לכניסה נוחה של כסא הגלגלים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*