אירועים

טיפים לניקיון בית מקצועי אחרי שיפוץ

9 בפברואר 2017 על-ידי dolev ב- שונות עם 0 תגובות

טיפים לניקיון בית מקצועי אחרי שיפוץ

ניקיון בית אחרי שיפוץ הוא פרויקט רציני שמצריך שכירה של חברת ניקיון מקצועית מיומנת – זו נקודת המוצא שממנה אתם אמורים לצאת את המבצע הזה. רק ניקוי מקצועי גם יחסוך לכם זמן וגם יספק לכם בסופו של עניין את מראה הבית המושלם שתמיד רציתם.

בין אם אתם עוברים לדירה חדשה או עורכים שיפוץ לבית הישן שלכם, יש הרי כל כך הרבה דברים שעליהם תצטרכו לפקח ולארגן. בכל ההמולה הזאת אין זה פלא שאתם לא יכולים למצוא את הזמן כדי לבצע ניקיון יסודי לציוד שאתם מאחסנים, או לניקיון בית אחרי שיפוץ לפני שכל הרהיטים והחפצים שלכם מוחזרים למקומם הקודם שלהם, אחרי שכל הפועלים סיימו את אחרונת המשימות והלכו.

במצב זה מומלץ לשכור שירותים מקצועיים לניקיון בית אחרי שיפוץ, אשר לא רק שיבצעו את עבודת הניקיון הרבה יותר מהר אלא שבזכות הניסיון והציוד שלהם, יעשו את העבודה הרבה יותר טוב מכל מה שהיית מצפה.janitor-100340_1280

עם זאת לפני שאתם מכניסים חברה מוסמכת לניקיון בית אחרי שיפוץ אליכם, לפניכם מספר טיפים חשובים:

  • חפשו חברת ניקיון איכותית ורצינית – גלשו באינטרנט כדי לאתר את החברה המתאימה ביותר לכם מבין היצע חברות הניקיון הקיימות באזורכם. ראשית עליכם לברר האם החברה מתמחה בביצוע ניקיון בית אחרי שיפוץ. שנית, חפשו משוב חיובי על שירותי החברה, מצאו אתרים להשוואה בין חברות, או פשוט בקשו המלצה בקרב מעגל החברים שלכם.
  • קבלו הצעת מחיר באתר או במייל: וודאו שאתם מקבלים הצעה לביצוע ניקיון בית אחרי שיפוץ. נסו למסור כמה שיותר פרטים כדי למנוע אי-הבנות ביחס להיקף העבודה שצריך לעשות. שאלו את נציגי החברה איזה שירותים יסופקו וכלולים בהצעת המחיר. חשוב לסגור מראש אם העבודה כוללת למשל דברים כמו ניקוי פאנלים, הסרת שטיחים מקיר לקיר, הסרת הדבקה של טפטים או מדבקות מקירות וחלונות, שפשוף והסרת צבע נקי ממפסקי החשמל והשקעים, הסרת צבע ממשקופים, חלונות ורצפות, ניקוי קירות ותקרות, שימוש במכשירים שונים כמו למשל מכשיר לחץ אוויר, ניקוי אמבטיה וחרסינות מעובש או מצבע, פוליש לרצפות ועוד.

לצורך ניקיון בית אחרי שיפוץ גדול, כדאי לדעת שלאבק אורך שבוע לשקוע לחלוטין. זה אומר שיותר טוב לשכור את שירות הניקיון רק בתום שבוע מהשיפוץ. אם זה לא אפשרי, בקשו מחברת הניקיון לבצע רק את העבודות המסיביות, כגון ניקיון הצבע מהרצפות וברחבי הדירה מיד ואם אפשר, הזמינו אותם לחלק השני של המשימה אחרי המעבר עצמו. נשים רבות בדומה לגברים מוצאות חברות ניקיון מסוג זה באמצעות האינטרנט. זה הזמן להיכנס ולמצוא את החברה המתאימה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*