עיצוב ספא

ספא הוא אחד מהחלקים המפנקים ביותר בכל מרכז בריאות או בית מלון. בשנים האחרונות רוב בתי המלון היוקרתיים דואגים להציע לאורחיהם שירותי ספא ומקומות עבודה רבים מציעים לצוות המנהלים אפשרות של טיפולי ספא מפנקים במחירים מפנקים או טיפול בספא כמתנה לחגים או אירוע מיוחד אותו חוגג העובד. דבר זה מוביל אותנו אל כל הקשור אל תחום עיצוב ספא.

כרטיס ביקור- ספא

סגולות המרפא של טבילה במים ידועה עוד מימים ימימה. ספא הוא המקום בו ניתנים טיפולים שונים במים באמצעות טבילה במתקני בריכה או אמבטיות מיוחדים. בעבר, השימוש בטיפול ספא נעשה אך ורק למטרות רפואיות שונות, כיום רוב הביקורים בספא הם לצרכי הנאה ובמסגרות שונות של נופש וניתן לראות כי מרכזי ספא רבים מציעים חבילה מיוחדת ליום הנישואין או יום הולדת הכוללת מסאז'ים מיוחדים בספא וטיפולים נוספים המבטיחים שחרור מלחצי היומיום. עיצוב ספא הוא חלק בלתי נפרד מהמקום. כל מרכז ספא אשר מעוניין שהלקוחות שלו יעברו את אותה חוויה מושלמת בה הם מעוניינים בספא, חייבים לכלול גם את העיצוב של סביבת הספא.

עיצוב ספא- כי הנוחות מתחילה באמצעות העיניים

כיום, מזמינים מקום בספא למגוון מטרות ולכן חשוב שהעיצוב של המקום יתאים לכל המטרות. אם מדובר על מטרות רפואיות של טיפולים שונים חשוב מאוד לקחת בחשבון את הצבעים של סביבת הספא, צבעי פסטל או שמנת אשר יספקו למטופלים תחושה של רוגע וטוהר. אם מדובר על ספא זוגי אשר יתאים לאירועים מיוחדים של זוגות, כמו למשל הפתעה ליום הנישואין או יום ההולדת, חשוב לעצב את סביבת הספא בצורה המתאימה לנופך רומנטי. דהיינו, דגש על נרות דולקים, כיורים לאמבטיה, קטורת, ורדים פזורים, בקבוק יין, שוקולדים ועוד. יש לקחת בחשבון כי עיצוב ספא הינו עיצוב של החללים הפנימיים של המרכז והחלקים החיצונים שלו. עיצוב ספא יכלול את המראה החיצוני של הבניין ואת דלת הכניסה המעוצבת למרכז. בנוסף, הוא יכלול את חדרי ההמתנה, מסעדה, חדרי הטיפולים ועוד. חשוב לקחת בחשבון קו סגנוני אחיד אשר ישדר רוגע והרמוניה.

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *