אירועים

כיצד יודעים האם יהלום מקורי או לא?

21 בדצמבר 2016 על-ידי dolev ב- חתונות עם 0 תגובות

כיצד יודעים האם יהלום מקורי או לא?

ישנן לא מעט שיטות מוכחות אשר יכולות לעזור לכם לזהות אם היהלום שעומד מולכם הנו מקורי או לא. במידה ואתם לא בטוחים אם היהלום שלכם מקורי או לא, המשיכו לקרוא את המאמר ותוכלו לבדוק את היהלום שלכם ולדעת בוודאות האם מדובר באחד מקורי או לא.

  • יהלום מנצנץ – כאשר אתם מציבים את היהלום מול מקור אור, הוא אמור לנצנץ מבחוץ, ולא מבפנים. אם אתם רואים שהוא מנצנץ מבפנים, אתם צריכים לחשוד שלא מדובר ביהלום מקורי, אלא בחומר אחר.
  • חסין מפגיעות – יהלום הוא החומר החזק ביותר שקיים בטבע, ובהתאם לזאת עליכם להבין שאם אתם כבר באים לקנות יהלום חדש, יהיה עליכם לבדוק את החוזק שלו. אם אתם רואים שהיהלום ניזוק מפגיעות ויש לו שפשופים כאלו ואחרים, הדבר אומר שלא מדובר ביהלום מקורי בכלל, כך שעליכם להיזהר.
  • שואלים מומחה – בכדי שאתם תוכלו להיות בטוחים במאת האחוזים שהיהלום שלכם הוא מקורי, כל שעליכם יהיה לעשות זה לשאול מומחה בתחום היהלומים האם היהלום שלכם הנו אחד מקורי או שמא מדובר בחומר שונה.

אנשים רבים מקבלים תכשיטים בירושה ולפעמים לא בטוחים מה לעשות איתם. אחד הדברים הנפוצים שאנשים בוחרים לעשות עם התכשיטים שלהם זה פשוט למכור אותם לחנויות העוסקות בתחום. כמובן שבכדי למכור יהלומים, נדרש להעריך את השווי שלהם ולראות האם מדובר באמת ביהלומים מקוריים.

מבחינתכם אתם צריכים פשוט להקפיד על הבדיקות שהוזכרו לעיל ולשאול מומחה שיוכל לעזור לכם לאמת את מקוריות היהלום. רק כך אתם תוכלו להבטיח שהיהלום שלכם הנו אחד כזה שיוכל להימכר בתמורה לסכומי כסף גבוהים.טבעת אירוסין

במידה ואתם חושבים שבדיקה עצמאית שלכם את מקוריות היהלום לא תספיק, כל שעליכם לעשות זה לפנות אל חנות מקצועית שעוסקת בין היתר גם בבדיקה של מקוריות יהלומים. זה הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות בכדי להקל עליכם ולהבטיח בין היתר שאתם פועלים כשורה למען בדיקה חכמה של היהלום שלכם. אין ספק שזה יכול להיות מתסכל אם אתם מגלים שהיהלום שלכם לא מקורי, אבל בכדי שתוכלו לפחות להיות בטוחים אם זה המצב, אתם צריכים לפעול בעניין ולפנות למומחים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*