אירועים

למה כדאי להתחתן באולם אירועים בדרום?

29 בנובמבר 2016 על-ידי dolev ב- אולמות וגני אירועים עם 0 תגובות

למה כדאי להתחתן באולם אירועים בדרום?

החלטתם שאתם מתחתנים, אין ספק כי זו החלטה לא קלה, בה אתם מתחייבים לכבד, לאהוב ולתמוך במשך שנים. לפני שמתחילים לחשוב על העתיד הרחוק, כדאי לחשוב על העתיד הקרוב יותר ולחפש אחר מקום מושלם להתחתן בו. ישראל גדושה באולמות אירועים וכמובן בגנים ובמקומות מיוחדים לערוך בהם חתונה, אך עליכם למצוא מקום שיספק עבורכם מספר אלמנטים: קרבה גאוגרפית לכם ולאורחים, אוכל איכותי, מראה מרשים אליו התחברתם ונוחות. בישראל, יש הבדל בין אזור לאזור על המפה הקטנה וזאת ניתן להבחין על ידי המחירים השונים בין אזור לאזור. במידה ואתם מחפשים אולם אירועים איכותי בעלות נמוכה יותר מאולמות אחרים, כדאי שתחפשו אולם אירועים בדרום.

מה ההבדל בין הדרום למרכז?

לפני שאתם ניגשים לדרום בכדי לבחון את האולמות השונים, מומלץ להימנע מדעות קדומות שרובן נעוצות בסטיגמות לא נכונות. אומנם המרכז הרבה יותר מפותח מבחינת מיתוג וכלכלה שנובעת ממגדלי יוקרה, מרכזי קניות ומשרות הייטק רבות הפרוסות ברחבי המרכז, אך הדרום גם הוא מתפתח יפה בקצב שלו ונראה כי היום גם בדרום יש מיתוג גבוה של תחומים רבים בניהם קולינריה, אופנה וכמובן אולמות אירועים. חשוב שתקשיבו לעצמכם ותנסו את מזלכם בין האולמות המרהיבים שבדרום, כך תוכלו להרוויח את כל העולמות ולחסוך עלות משמעותית, אותה הייתם נאלצים להוציא על חתונה במרכז בלית ברירה.

אז למה כדאי להתחתן באולם אירועים בדרום?

התשובה לכך מאוד פשוטה, כי אתם תרוויחו הרבה יותר תועלת ותשלמו הרבה פחות מכל מקום אחר. אין זה אומר כי האוכל פחות טוב באולם או השירות, אלא שהשכירות והעלויות של אולמות אירועים במרכז הן הרבה יותר גבוהות מאולמות אירועים בדרום, זה לגיטימי לגמרי אך מאפשר לכם לנצל את ההזדמנות ולערוך את החתונה שתמיד חלמתם בתקציב מושכל והגיוני. רבות מדברים בשבחם של אולמות אירועים בדרום כי הצוות איכותי, מקצועי וחם לכל האורחים, האוכל ברמה גבוהה, העיצוב מתאים לקונספט שהזוג בוחר וכן כל הספקים בדרום מעניקים את אותה העבודה של ספקים במרכז, אך גובים פחות כסף. במידה וכבר בחרתם ספקים מהמרכז, אם תתחתנו באולם אירועים בדרום הם כמובן יגיעו ללא היסוס, תוכלו לעצב את האולם על פי אוות נפשכם ולהשוות את המראה של אולם אירועים במרכז לאולם שבחרתם בדרום, אך בסופו של דבר לשלם הרבה פחות, רק בגלל המיקום.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*