אירועים

היתרון בשני תקליטנים לחתונה במקום אחד

10 בינואר 2013 על-ידי מירי ביטון ב- מוסיקה לאירועים עם 0 תגובות

אחד הפרטים החשובים בתכנון חתונה הוא בחירת תקליטן לחתונה. התקליטן הוא זה שאחראי ליצירת אוירה נעימה באירוע שלכם והוא זה שאף עלול להכריע ולהפוך את החתונה שלכם לאירוע מוצלח. לאחרונה, אנשים רבים מחליטים לשכור את שירותיהם של שני תקליטנים למסיבת החתונה.

על שני תקליטנים באירוע חתונה נאמר "טובים השנים מן האחד". אך מהו בעצם היתרון בהימצאותם של שני אנשי מקצוע מאותו תחום באירוע אחד? האם זה באמת נחוץ? על כך במאמר שלפניכם.

שילוב סגנונות ושירים

שימוש בשני תקליטנים לחתונה יכול לסייע רבות בהקניית אווירה טובה ומהנה באירוע שלכם. במהלך האירוע נאלצים פעמים רבות לשלב סוגים שונים ומגוונים של מוזיקה וחשוב מאוד שהשילוב יתבצע בצורה נכונה ומדויקת. שני תקליטנים יוכלו בוודאי לבצע זאת בצורה טובה יותר מאשר תקליטן בודד. כמו כן, בחירת השירים המתאימים לאופי האירוע ולרצונותיהם של החוגגים תתבצע בצורה יעילה וטובה יותר. כמות השירים הממוצעת המתנגנת במהלך חתונה הינה כ-150-200 שירים. לכן ניתן להבין עד כמה חשובה בחירה נכונה של השירים המתאימים ועד כמה חשוב השילוב הנכון ביניהם.

עבודה עם הקהל

איכותו של תקליטן לאירוע נבחנת גם מדרך העבודה עם הקהל ומהצורה בה הוא מצליח לנווט את הנוכחים במקום לאורך כל האירוע. ברור למדי כי שני תקליטנים יכולים לתקשר עם קהל המוזמנים בצורה טובה וקרובה יותר. כך, בזמן שתקליטן אחד אחראי על בחירת השירים ועל הניגון השוטף שלהם במהלך האירוע, יכול תקליטן נוסף לתקשר עם הקהל, לזהות היכן וכיצד יש צורך לעורר את המוזמנים וכך לתרום לאווירה טובה, תוססת ושמחה יותר.

תגובת הקהל להימצאותם של שני תקליטנים הופכת להיות אקטיבית יותר וככל שהקהל נהנה יותר מהאירוע, כך כמובן האירוע הופך למוצלח יותר. כמו כן, הימצאותם של שני תקליטנים באירוע מסייעת גם לצורך מענה לבקשות שונות ומגוונות מצד האורחים באירוע. כך התקליטנים יוכלו להיות קשובים לבקשות הקהל בצורה טובה יותר, ויידעו לשלב בצורה נכונה באירוע את השירים המבוקשים תוך התחשבות במידת התאמתם לאופי האירוע.

תפעול הציוד

בנוסף להשמעת מוסיקה מגוונת והפעלת הקהל, התקליטנים יוכלו לתפעל את הציוד שלהם בצורה טובה יותר, הכולל לרוב ציוד מורכב ומקצועי הדורש טיפול והפעלה. באמצעות שני תקליטנים ניתן לתפעל את הציוד הכולל מערכת מחשב, מערכת תאורה, מערכת רמקולים, מערכת מיקסים וכו', מבלי לפגום במהלך התקין של האירוע ומבלי להסתכן בתקלות מיותרות. במקרה של תקלה יוכל אחד התקליטנים לטפל בה במהירות, בו בזמן שהתקליטן השני ידאג לכך שאווירת האירוע לא תיפגם.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*