אירועים

רקדנית בטן לימי הולדת

8 בספטמבר 2016 על-ידי dolev ב- ימי הולדת עם 0 תגובות

רקדנית בטן לימי הולדת

כשאנחנו מחליטים לארגן לעצמנו, לקרובי משפחה או לחברים יום הולדת, אז אנחנו מחפשים דרכים שונות כיצד להפוך את האירוע לייחודי ומלהיב, שונה מכל אירוע אחר בו נכחו האורחים שלנו. לכן אנחנו נזמין, בין היתר, אטרקציות שונות וכן אמנים מתחומים מגוונים, בשביל להלהיב את האורחים וישברו את הקונספט של אוכל, ריקודים ושיחות סמול טוק.

ההחלטה איזה אמן להזמין לאירוע תלויה במספר גורמים, כך למשל, היא תלויה באופי האורחים ובדברים שהם אוהבים, בגודל המקום ובכמות האנשים שהוא יכול להכיל בנוסף לאורחים שלנו, בסוג האירוע, אם מדובר ביום הולדת של ילד, נער או איש מבוגר וכן בשאלה מה בעצם אנחנו מחפשים להשיג באמצעות אותו אמן, האם אנחנו רוצים שהאורחים שלנו יצפו בהופעה או ייטלו חלק פעיל בה.

דוגמא קלאסית להופעה של אמן בה האורחים לא נוטלים חלק, היא הופעה של רביעיית כלי מיתרים או הופעה של פסנתרן, אז כל האורחים יושבים ומקשיבים לנגנים, אין להם מה לעשות בזמן ההופעה מעבר לכך.

דוגמא אידיאלית להופעה של אמן בזמן יום הולדת, בה האורחים יכולים גם לצפות בהופעה וגם ליטול בה חלק פעיל, אפשר למצוא במקרים בהם נהוג להזמין רקדנית בטן. אנחנו יכולים למצוא מגוון דוגמאות בהן נהוג להזמין רקדנית בטן לימי הולדת, הן במקרה של ימי הולדת של גברים ונשים, הן במקרה של ימי הולדת בבית או באולם וכן בגילאים שונים. במקרה של ריקוד בטן, הרי שהקהל הוא חלק אקטיבי ופאסיבי בהופעה. מצד אחד הוא יכול לרקוד עם הרקדנית לצלילי המוזיקה המתנגנת, מה שמשלהב את האווירה והופך את האירוע להרבה יותר שמח וחגיגי, ומצד שני, הם יכולים לצפות ברקדנית ולראות כיצד היא רוקדת, ללא ספק מדובר בהופעה מרשימה שכן מדובר בריקוד אומנותי שעל כל רקדנית ללמוד באופן מקצועי.

אם אתם בוחרים להזמין רקדנית בטן ליום הולדת, חשוב שתבררו מראש כמה זמן תימשך ההופעה, מה בדיוק צריכה הרקדנית בשביל ההופעה (מהו השטח שהיא צריכה בשביל לרקוד, האם היא זקוקה לחדר הלבשה), איזו מוזיקה היא מתכוונת לנגן בזמן הריקודים והאם היא מוכנה שהקהל יצטרף אליה בריקודים או שמא ישאיר לה את הבמה בשביל לרקוד לבדה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*