אירועים

היתרונות של סקסופון בחתונה

27 בפברואר 2016 על-ידי dolev ב- מוסיקה לאירועים עם 0 תגובות

היתרונות של סקסופון בחתונה

חתן וכלה אוהבים להרגיש מיוחדים. זו יכולה להיות שמלת הכלה שתהיה מעוצבת על ידי מעצב על בחו"ל או מנות אשר מוכנות על ידי שף בסטנדרטים הכי גבוהים, העיקר ששני אלה ירגישו כי האירוע שלהם הוא הכי מושקע ויוצא דופן, שהכלה הכי נסיכותית והאולם הכי יוקרתי שיש. אבל ברגע שמדובר בעניין של המוזיקה אשר מלווה את כל שלבי החתונה, לא מעט זוגות נופלים בתסריט שדי חוזר על עצמו עם תקליטן שמנהל את מהלך כל הערב מן הרגע בו נכנסים האורחים אל אולם האירועים ועד לשלב שבו הם עולים על רחבת הריקודים לסצנת ריקודים חגיגית ומלאת שמחה.

למה לא להפוך את האירוע שלכם להרבה יותר מיוחד עם אומן שמגיע אל כל האירוע או אפילו עבור חלק אחד ממנו ומבצע קטע של נגינה שירגיש הרבה יותר לא שגרתי ויביא ערך מוסף גם לכם וגם לאורחים עצמם? על נגן סקסופון לחתונות כבר שמעתם? אם טרם הזדמן לכם להיות באירוע שבו יש נגינה חיה של מוזיקה, אז אתם לא מבינים את סדר גודל ההבדל שזה מביא אל כל סוג של אירוע, ובמיוחד עבור אירוע חשוב כמו חתונה.

מתאים לכל השלבים של האירוע

תדמיינו לכם את הכניסה אל האירוע המיוחד שלכם. האורחים נכנסים לאט לאט אל אזור קבלת הפנים ומתחילים לקשקש יחדיו ולטעום מכל אותם מנות שבחרתם בקפידה עבור הדוכנים שמוצבים בכניסה. עכשיו, מה הייתם מעדיפים, מוזיקה שנשמעת ממערכת ממוחשבת או שנגן על כלי כמו סקסופון יעבור בין כל החוגגים וינגן עבורם מבחר של שירים ונעימות שכולם מכירים ואוהבים? אין לגמרי ספק כי האורחים יוכלו להתנועע לצלילי הסקסופון ולהרגיש את ההתלהבות של החגיגה שלכם ביתר קלות.

גם השלב של ריקוד הסלואו שלכם יכול להיות משודרג פי כמה וכמה על ידי נגינה של סקסופון יחד עם השיר האהוב שלכם בקטעים אשר ייבחרו מבעוד מועד יחד עמכם, כך תוכלו להתרגש ולרגש את האורחים עם השיר הספציפי הזה שאתם הכי אוהבים ומסמל את האהבה של שניכם בצורה הכי טובה.

עוד לפני קטע הסלואו המדובר, יש את הרגע שבו החתן והכלה המרוגשים צועדים אל עבר החופה יד ביד, למה שלא תהפכו את הרגע להרבה יותר מקורי עם נגן סקסופון שיהפוך כל שיר רומנטי להרבה יותר מכך עם כל סוג של שיר שיכול להישמע בעזרת כלי נגינה זה בצורה עוצמתית שלא תשאיר עין אחת יבשה אצל קהל האורחים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*