אירועים

איך לבחור גריל גז

16 בפברואר 2016 על-ידי dolev ב- לעסקים עם 0 תגובות

איך לבחור גריל גז

אין אחד שלא אוהב את הבשר שלו או את האוכל שלו צלוי על האש ולבלות בגינה או בחיקי הטבע עם החברים והמשפחה. השימוש בגריל פחמים הוא הנו פופולרי ומוכר על ידי אנשים רבים בארץ וברחבי העולם וגם משמש לאיכות האוכל בעסקים השונים.

אך בגלל הקושי שיש בהדלקת גריל הפחמים, בגלל הזמן הרב שנדרש בעת ההדלקה ובמעקב צמוד על האוכל שעלול להישרף, מוצר חדשני יצא לשוק והוא מספק את הנוחות, הקלות, הפשטות והאיכות של האוכל באמצעות שליטה אוטומטית. גריל גז יכול לשמש לעסקים ולאנשים רבים את הקלות בהכנת האוכל ללא השגחה מלאה. אז איך בוחרים גריל גז מבין המבחר הרב שמוצע בשוק? באתר ארגמן ישם סוגים רבים של גרילי גז של המותגים המובילים בעולם.

מאפייניו של גריל גז

גריל גז מובנה על ידי מספר מבערים בין אם זה מבער אחד, שניים או יותר. לעומת גריל פחמים, גריל גז מופעל בעזרת טכנולוגיית אינפרא אדום ומספק באמצעות המבערים את השליטה בטמפרטורה. המבערים מספקים את הבטיחות ונוח יותר לשימוש. גריל גז הוא קלאסי לאירועים בטבע או אפילו אירועים בבית, במידה ויש לכם גינה או מרפסת.

בגריל הגז מצורף גם את רשת הצלייה העשויה מנירוסטה, ברזל יצוק ועוד. בשל כך, הקלות בניקיון לפני השימוש ואחרי נעשה באופן קל ומונע את הדבקות של האוכל על הרשת. מעטפת גריל הגז עשויה מאלומיניום או נירוסטה אשר במסעדות הגבוהות בעולם משתמשות בחומרים אלו בשל האיכות הגבוהה של האוכל הנעשה בהם, שמירה על החום ללא יציאה, שמירה על ניקיון האוכל מפני דברים חיצוניים באוויר או מזג אוויר כמו רוחות או גשמים היכולים להקשות על ההכנה ועל החום. גריל הגז יכול להגיע בגדלים שונים המקנים את השימוש במקומות השונים. גריל גז בגודל קטן יחסית משקלו הוא קל ויכול לספק את ההנעה שלו ממקום למקום וגריל גז אשר גודלו גדול יותר מספק למקום לא רק את הנוחות בהכנה אלא גם בשירותים אחרים כמו ארונות לאחסון, משטח הכנה נוסף ומשטח להנחת האוכל.

איך לבחור גריל גז

דבר ראשון שצריך לבחון לפני בחירת גריל גז מתאים הוא השימוש בו. אם הרצון בשימוש גריל גז הוא להניע אותו מהבית אל הטבע ולמקומות אשר דרוש להכין אוכל, גריל גז בגודל קטן הוא המתאים והנוח ביותר. כשעסק מסעדנות כלשהו רוצה את הנוחות, המשטח הרב והאפשרויות הרבות שגריל הגז יכול לספק, גריל גז בגודל גדול יותר יתאים באופן נכון מהסיבה שבגריל זה מספר המבערים גדול יותר, משטח הצלייה רחב, יש אפשרות לאחסן את אביזרי הברביקיו והכנה של אוכל נוסף בצדדים של הגריל.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*