אירועים

איך לנקות את הבית לאחר אירוע

16 בדצמבר 2012 על-ידי מירי ביטון ב- שונות עם 0 תגובות

בשוק הניקיון קיימות חברות רבות אשר מציעות שירותי ניקיון למשרדים, חברות ובתים פרטיים. מאמר זה יעזור לכם להבין מה חברת ניקיון אמינה ומקצועית תוכל לספק לכם.

מנקים לכם את הבית

יש לקחת בחשבון כי לא כל חברות הניקיון מציעות את אותם שירותים. ישנן חברות ניקיון המציעות שירות ניקיון למגזר הפרטי ואילו אחרות מציעות שירותי ניקיון למגזר העסקי. חברת ניקיון אשר מציעה שירותי ניקיון למגזר הפרטי מודעת לעובדה כי בדרך כלל לקוחות פרטיים שוכרים את שירותיה במקרים הבאים ולכן היא מציעה שירותים המותאמים למצבים אלו:

  • דירה חדשה וישנה- חברת ניקיון מציעה ניקיון יסודי של הבית בגין מעבר לבית חדש אשר דורש ניקיון יסודי לפני הצבת כל הריהוט החדש, הרכבת ארונות וכן ניקיון דירה לפני עזיבה. כאן החברה תשתמש בחומרי ניקוי חזקים מאוד לניקוי מאסיבי של שכבות הלכלוך ברצפות, בפינות הבית, חלונות ותריסים אך כמובן תקפיד כי חומרי הניקוי לא יגרמו שום נזק.
  • משפצים ומטאטאים- אם הבית שלכם עבר תהליך של שיפוץ שלאחריו נותרתם עם ערימות אבק, לכלוך וכתמי צבע בכל מקום, השכרת שירותיה של חברה תבטיח לכם ניקיון יסודי באמצעות חומרי ניקוי מיוחדים, פוליש של הרצפות לאחר סיום התהליך וכן הדברה (חברות רבות מספקות גם שירות זה)
  • ניקיון של אזור מסוים בבית- פעמים יש אזור אשר הוזנח, כמו למשל החדר בו אנו מגדלים בעלי חיים, המרתף או המחסן. כאן תוכלו לשכור את שירותיה של חברה אשר תגיע עם מכונות ניקוי ווקס מיוחדות ותצליח להחזיר את מראה אותו חלל לקדמותו.

חברת ניקיון לעסקים

כאן ניתן להזמין שירותים קבועים או חד פעמיים מחברת ניקיון. שירותים אלו יכולים להיות ניקוי קבוע של משרדים בתדירות בה אתם מעוניינים, ניקיון יומיומי קבוע של חדרי שירותים בלבד, שירותי ניקיון מיוחדים של אזורים מסוימים בחברה ועוד. נקיון העסק שלכם, קל וחומר עסק אשר לקוחות מגיעים אליו – בהחלט ישדר רצינות כלפי חוץ וכלפי פנים, שכן עסק המכבד את עצמו יכבד גם את לקוחותיו ואת הסביבה שבו הוא פועל.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*