אירועים

שירותי הסעות לאירועים

6 בדצמבר 2012 על-ידי מירי ביטון ב- כללי עם 0 תגובות

מתכננים אירוע במקום מרוחק ולא שגרתי? אולי כדאי לכם לשקול להזמין שירותי הסעות

כשאתם מתכננים אירוע – בין אם זה בר מצווה או חתונה, הרבה פעמים רוצים לצאת מהקופסה ולעשות משהו מיוחד, אירוע במקום מרוחק – כמו קרחת היער, באמצע חוף מבודד, או מושב מרוחק בצפון או בדרום. עם זאת למרות ההתלהבות בדבר יש לקחת בחשבון הרבה גורמים, במיוחד הנוחות של האורחים ודרכי הגעתם לאירוע.

קייטרינג יש, דיג'יי יש, מה לגבי הסעה מסודרת לאורחים?

להרבה המתכננים חתונה יש המון סידורים לעשות, בין אם זה מציאת שמלת הכלה המושלמת, עריכת טעימות לקייטרינג, סידורי פרחים ועוד ועוד ועוד.. גם כשאתם חושבים שסיימתם פתאום אתם מגלים שיש דברים שאפילו לא הכללתם ברשימה. קחו בחשבון שאם אתם מתכננים להתחתן במקום "אקזוטי" או לא קונבנציונלי במיוחד, תצפו לקצת פחות אנשים משהזמנתם רק בעיקר בגלל עניין הנוחות וההגעה לאירוע. אז אם אתם רוצים את האירוע המושלם כדאי לשקול להזמין חברת הסעות המעניקים שירותי הסעות לאירועים וערוכים לכמות גדולה של נוסעים.

הרכבים האידיאלים להסעות מסוג זה הם כמובן אוטובוסים, המספיקים לכמות גדולה של אורחים. אוטובוסים המוצעים ע"י חברת הסעות יכולים להכיל עד 50-60 איש, הם מרווחים, ממוזגים והחשוב ביותר בטיחותיים. נהגי חברות ההסעות עוברים הכשרה מיוחדת, והם בעלי רישיונות ותעודות – אותם ניתן לבקש ולראות מאותה החברה.

המחשבה הזאת שיש הסעה מסודרת והנטל של הנהיגה יורד מאיתנו, או החיפוש אחרי חנייה פתאום לא הופך לעניין מיוחד דווקא יעודד את האורחים להגיע ברוגע ובשמחה.
ויש כמובן יתרונות נוספים להזמנת הסעה מסודרת :

  1. אחרי יום עבודה – קרוב לוודאי שבערב החתונה שלכם, רוב האורחים מגיעים לאחר יום עבודה, עייפים. אם המרחק למקום האירוע הוא כל כך גדול או שהמקום לא נגיש ולא מרכזי, זה ידרוש מאמץ מאוד גדול לצאת ולחגוג איתכם את היום המיוחד שלכם. חלקם אף יוותרו ולא יגיעו, או ישאירו את הילדים בבית. במצב בו יש הסעה מסודרת, הדבר נותן יותר תמריץ וחשק להגיע.
  2. בטחון הנוסעים יש הרבה סיבות לכך שהסעה מאורגנת היא הרבה יותר בטיחותית מאשר נהיגה ברכב פרטי. יש לקחת בחשבון שמדובר באירוע בשעות הלילה, עם אלכוהול. אז גם מבחינת נהיגה בלילה שנחשבת למסוכנת בגלל העייפות והחושך וגם כדי שנוכל לשתות וליהנות מבלי לדאוג להסעה חזרה הביתה.
  3. 3.      ניווט והגעה למקום – אם החלטתם להתחתן במקום מרוחק ופחות נגיש לכולם, יכול להיות שלחלק מהאורחים תהיה בעיה להגיע. למי שאין באפשרותו לנהוג ברכב לאירוע מסיבה זו או אחרת, אורחים בעלי מוגבלויות, קשישים ועוד. בדיוק בשביל זה אפשר להזמין שירותי הסעות לאירוע, כמובן לתאם מראש זמנים, מיקום וכמות אוטובוסים רצויה.

המאמר מוגש באדיבות מסיעי כל גיל – המציעה שירותי הסעות בכל הארץ

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*