אולפן הקלטות

רעיון מדליק ליום הולדת – הקלטת שיר בהקדשה אישית

אם אתם מחפשים רעיון מדליק ליום הולדת, הקלטת שיר בהקדשה אישית יכולה להיות מתנה נפלאה, מקורית ומרגשת.

יש אנשים שקשה מאוד לבחור להם מתנות, והקושי צץ בכל שנה מחדש. למרות זאת ובעיקר בגלל סיבה זו,  אותם אנשים יקרים לנו יותר מכל והיינו רוצים לחמם להם את הלב ולגרום להם לשמוח ביום ההולדת שלהם. אחת הדרכים היותר מקוריות ומרגשות לעשות זאת היא על ידי הקלטת שיר בהקדשה אישית, באולפן הקלטות מקצועי. שיר שנכתב באופן אישי מסמל רבות, מראה לאותו אדם כמו הוא חשוב עבורכם ומעורר רגשות של שמחה, התרגשות והרבה הערכה.

זמר באולפן הקלטות

אם נולדתם לשיר ויש לכם כישרון טבעי לקצב וחיבור למוזיקה, תוכלו להקליט את השיר בעצמכם, בעזרת מקום כמו "אולפני שיר" למשל, אתר ממוקמים בתל אביב, או להיעזר בחבר/ה שישירו עבורכם את השיר. דרך נוספת לעשות זאת, היא להיעזר בשירות שאולפן ההקלטות בו בחרתם מעניק לכם והכוונה כאן היא לביצוע השיר מא׳ ועד ת׳ כולל עריכה מוזיקלית וצריבת השיר על דיסק איכותי. אולי מדובר בהוצאה כלכלית אך חשוב לציין שבאולפן מקצועי השיר יוקלט באופן האיכותי והטוב ביותר.

במקרים מסוימים יהיה אפשר גם לארגן נגנים מטעם האולפן, כמו נגן סקסופון או נגן אקורדיון.

אז איך זה בעצם עובד?

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור אולפן הקלטת בהתאם לקריטריונים הבאים:

  • ציוד – מומלץ לוודא שהאולפן מצויד בכל הציוד המתאים, זאת בכדי שהשיר ייצא חלק, נקי, ללא רעשים וכאמור, מוקלט באופן המקצועי ביותר.
  • מחיר– רוב אולפני ההקלטות יגבו מכם את התשלום לפי שעה, רק וודאו שהתקציב שקבעתם מראש, מתאים לסכום הכולל הממוצע.
  • איש סאונד, טכנאי ואנשי מקצוע – בכדי שהשיר יוקלט בהתאם לציפיות שלכם, עליכם לשאול איזה אנשי מקצוע לוקחים חלק בדבר. הם אלו שבזכותם השיר יוקלט בצורה המקצועית שכן הם יודעים לאזן את הסאונד, לתפעל את המערכות השונות וכמובן לוודא שיש סינרגיה והרמוניה בין הסאונד, המוזיקה והקול של הזמר בין אם זה אתם ובין אם בחרתם בזמר או זמרת מקצועיים.

לאחר שבחרתם אולפן, כעת כל מה שאתם צריכים לעשות זה לכתוב את השיר או להיעזר בכותב שירים מקצועי שיעשה זאת עבורכם. יש אולפני הקלטות שישמחו לסייע לכם בתהליך. השלב הבא הוא לבחור את המוזיקה שתתאים למילות השיר וכמובן לויז׳ן שלכם ותלווה את השיר עצמו.

זהו, כעת כל מה שנשאר הוא להקליט את שיר היומולדת באופן המקצועי והאיכותי ביותר ולתת לאדם שקרוב לכם את המתנה המרגשת והמקורית הזו שתישאר אצלו לכל החיים ותשאיר עבורו זיכרון מתוק.

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *