משלוחי זרים

משלוחי זרים בתל אביב

תל אביב היא אמנם לא עיר הבירה של ישראל אבל מכל בחינה אחרת היא העיר הבולטת ביותר בארץ. בעיקר בולט בה המגוון האנושי רב החן והקסם.

ניתן למצוא בה בני אדם בני כל הגילאים, עם מגוון רחב במיוחד של העדפות תרבותיות ודעות פוליטיות והרגלי בילוי וגם מבחינה סוציואקונומית נמצאים התל אביבים על פני מנעד רחב למדי וכמובן שגם תפישת העולם התל אביבית היא הרבה פחות הומוגנית מכפי שחושבים לפעמים. אבל יש גם מכנה משותף לרוב רובם של התל אביבים: אהבה לפרחים.

והרי אי אפשר שלא להתלהב מזר פרחים שכולו ריח מענג ויופי משכר. בנוסף הפרחים מסמלים עבורנו ערכים חיוביים רבים: רכות, הרמוניה, כמובן יופי, רומנטיקה (איך לא?), חיבור לטבע, נחת ועוד ועוד ערכים חיוביים.

אין פלא אם כך שמשלוחי זרים בתל אביב הם כה פופולאריים, שהרי זר איכותי ושובה עין ולב הוא אחת הדרכים הבטוחות לשמח וגם לרגש את מי שאכפת לנו ממנו.

בין אם מדובר בבן זוג או בת זוג, בין אם הורים, בין אם המורה או הגננת, עובד מסור, חברה קרובה, בני משפחה רחוקים יותר וכאמור כל מי שאכפת לנו ממנו – לכולם נוכל לשלוח זר פרחים יפה. הסיבה? הסיבה יכולה להיות יום הולדת, לידה, יום נישואין, קידום בעבודה, תודה במסגרת מסיבת סופשנה, סתם כי יום שישי הגיע וגם אם אין סיבה נראית לעין משלוח של זר מרהיב מתקבל כמובן בברכה ובשמחה.

איך להפוך את משלוח הפרחים לעוד יותר מרשים?

משלוחי זרים בתל אביב הם כאמור מחווה מאוד משמחת ומרגשת ואין מי שיקבל זר פרחים יפהפה ולא יתמלא נחת – אבל למה לא להפוך את המחווה לעוד יותר מרשימה?

דרך אחת היא לצרף עוד משהו לפרחים. אופציות נפוצות הן שוקולד איכותי או יין משובח שישמח לבב אנוש, אבל כמובן שאתם יכולים לבחור גם תשורות אחרות לאור היכרותכם עם מקבל המשלוח.

דרך נוספת היא לצרף ברכה אישית, כזו שנכתבה מעומק הלב שלכם ומביעה במילים את מה שהפרחים היפים שבחרתם מביעים בחגיגה של צבע וריח. גם מי שלא מרגיש בנוח לכתוב ברכות יכול לעשות זאת – לא צריך מילים מפוצצות או מגילות משתפכות, רק כמה מילים של אמת שכאמור יוצאות מהלב ועל כן נכנסות אל ליבם של מקבלי הזר.

איך לבחור פרחים לזר?

עוד לפני שהופכים את המשלוח למרגש במיוחד כדאי להקדיש מעט זמן ומחשבה לבחירת הפרחים שירכיבו את הזר.

כמובן שניתן לסמוך על אנשי החנות שממנה מזמינים את הפרחים – מן הסתם הם אמונים על ביצוע משלוחי זרים בתל אביב ויודעים לשזור זרים מרהיבי עין, אבל כדאי לסייע להם. בפרט רצוי להנחות אותם לגבי הצבעים והגוונים האהובים על מי שעתיד לקבל את הזר, וגם תיאור קצר של מהות היחסים ביניכם ושל האישיות שלהם יסייע להרכיב זר משמח במיוחד.

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *