נומרולוגית למסיבת רווקות

נמורולוגית למסיבת רווקות – איך הופכים מסיבה רגילה לחוויה מדהימה!  

ארגון מסיבת רווקות צריך להיות מקורי, ויוצא דופן. עם יד על הלב, הרי לנו הבנות, כבר די נמאס להזמין עוד פעם חשפן ואלכוהול, או סקסולוגית שתרצה לנו על מה שכולנו יודעות, ובאמת, לא כולנו מפיקות הנאה מהחוויה הזאת וגם לא ממש לוקחות איתנו משהו עם ערך מוסף מחוויה כזאת.

אבל איך נוכל לארגן מסיבת רווקות שיכולה לקרב בין כולנו, לגרום לנו לחשוב על העתיד, ואפילו לקבל כמה תשובות? ערב רווקות מדהים עם נמרולוגית יכולה להיות התשובה למסיבה מדליקה עם הרבה כיף ותובנות על החיים.

אז מה עושים בערב רווקות מסוג זה? 

מסיבת בסגנון נמרולוגי בו מזמינים נומרולוגית למסיבת רווקות הוא ערב בו מתכנסות כל החברות הקרובות של הכלה ובנות המשפחה האהובות.

בערב המיוחד הזה כל המשתתפות יכולות לגלות על עצמן דברים מאד חשובים, מצחיקים, פרטיים וכיפיים.

בערב מגלים כיצד השם ותאריך הלידה שלנו משפיעים על חיינו, מה הקשר בין המספרים לחיי הזוגיות והאהבה שלנו, והנומרולוגיות מספרת מי היא כל אחת ומה משמעות שמה, מה הייעוד של כל אחת בחייה, בתחום האהבה, בתחום העבודה, החיים ועוד.

זוגיות ואהבה

אחד דברים שמעניינים אותנו מכל הם זגויות ואהבה בעיקר במסיבת רווקות שאחת החברות שלנו מתחתנת.

כאשר אנו מזמינות נמורולוגית למסיבת רווקות, הנומרולוגית מבצעת סבב מסרים אישיים אודות הסוגיות השונות, ונותנת מסר אישי לכל אחת לשנה הקרובה בתקשור ובאמצעות קלפים – דבר מקסים ומעניין מאד.

נמרולוגית למסיבת רווקות – חגיגה אמיתית

מסיבת רווקות עם נמרולוגיה היא חגיגה מדהימה של תקשור! במסיבה המשתתפות לומדות את הקשר בין שמות, מספרים ומזלות, קלפי טארוט ואחווה נשית.

כל אחת מקבלת ניתוח נמרולוגי אישי ומסרים אישיים על מגוון תחומים בחיים. המשתתפות יוצאות במצב רוח טוב והמסיבה מדהימה.

משתתפות רבות שכבר נהנו ממסיבת נמרלוגיה מספרות שבמסיבת הרווקות נפתח מעגל אור אינטימי, פעילות חוויתית, אווירה קסומה ואף כל משתתפת קיבלה שי אישי.

אז איך תארגנו מסיבה שכזאת?

חשוב למצוא נמרולוגית שחברות המליצו עליה, אשת מקצוע אמיתית שמאפשרת מסיבה בין שעה וחצי לשעתיים.

עוד חשוב למצוא נמרולוגית המתמחה במספר נושאים כמו למשל: נמרולוגיה, טארות, ותקשור. מצאו נמרולוגית שמתמקדת גם בכלה וגם בשאר משתתפות – כך שכולן ירגישו חשובות, ובחרו בכזאת שנותנת מסרים חשובים שיכולים להדריך ולהשפיע על העתיד עם הומור ואווירה טובה במיוחד.

והכי חשוב זכרו להביא כיבוד, שתייה, לאסוף כסף מכל המשתתפות, ולהנות מהערב המיוחד!

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *