ביטוח בריאות לחו"ל

מתכננים ירח דבש בחו"ל? אל תשכחו ביטוח נסיעות

בבואכם לתכנן את ירח הדבש המושלם שלכם יש הרבה גורמים לקחת בחשבון כמו בחירת היעד, תכנון הטיול, שריון טיסות ובתי מלון, אך לא פחות חשוב מכך – ביטוח נסיעות לחו"ל. רוב האנשים מחכים בציפייה גדולה לחופשות שלהם בחו"ל, כי למרות שיש היום טיסות מוזלות, זה עדיין לא משהו שאנחנו עושים כל יום בטח ובטח אם מדובר בירח הדבש שלכם. לכן אפשר להבין אתכם אם גם אתם מתרגשים ואם אתם רוצים שהטיול שלכם בחו"ל יהיה חוויה בלתי נשכחת. עם זאת, ולמרות כל ההתרגשות, חשוב גם לזכור שלא תמיד הכול קורה כמו שאנחנו מתכננים. מחלות עלולות לתקוף אותו בכל מקום בעולם וכך גם תאונות, ולכן כל כך חשוב שיהיה לכם ביטוח בריאות בחו"ל.

לחצו לשריין לעצמכם ביטוח נסיעות לירח הדבש שלכם >>

מה ישפיע על המחיר?

ממש כפי שביטוחים שונים יעלו לכל אחד מאיתנו מחיר אחר בתוך ישראל, כך צריך גם לדעת שכאשר מדברים על ביטוח בריאות בחו"ל יש מחירים שונים. המחיר יכול להיקבע על פי פרמטרים שונים כמו:

  1. היעד: לאן אתם נוסעים? ככל שהיעד נחשב למסוכן יותר כך הביטוח יהיה יותר יקר.

  2. הגיל: בני כמה אתם בגיל הנסיעה? ככל שהגיל עולה כך גם מחיר הביטוח.

  3. סגנון הטיול: כשנוסעים לחופשה אירופאית רגועה המחיר של הביטוח יהיה שונה לעומת מחירו של ביטוח לנסיעה שכוללת בנג'י ואתגרים אחרים.

  4. מצב בריאותי ביום הנסיעה: אדם שנוסע כשהוא חולה במחלה כלשהי ישלם יותר לעומת אדם בריא.

יש לקחת את כל הדברים האלה בחשבון כשאתם מנסים להבין כמה יעלה לכם הביטוח, וזה מה שגורם לכך שכל אחד מאיתנו משלם סכום אחר.

ביטוח נסיעות לחו"ל

חושבים על העתיד

חשוב לעשות ביטוח נסיעות כי אנחנו לא באמת יודעים מה יוליד יום. כמובן שהמטרה היא כלל לא להשתמש בביטוח ולשכוח שאתם בכלל משלמים עליו, אך לכל צרה שלא תבוא תמיד עדיף לדעת שיש לכם חברת ביטוח שאליה אתם יכולים לפנות בכל עת.

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

One thought on “מתכננים ירח דבש בחו"ל? אל תשכחו ביטוח נסיעות”

  1. ביטוח נסיעות הוא באמת מאוד חשוב והרבה נוטים לפעמים לזלזל. עוד ביטוח שכדאי מאוד לעשות הוא ביטוח חיים . וביננו, לא עלינו והלוואי ולא נצטרך אף פעם להשתמש בביטוחים הנ"ל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *