פריטי אופנה שווים לעונת החתונות המתקרבת

מזג האוויר המתחמם מהווה את יריית הפתיחה לעונת החתונות. נדמה שההזמנות לחתונה נערמות בתיבת הדואר שלך, האחת אחרי השניה, ואין לזה סוף.

כל הזמנה כזו, פירושה, במקרה של אלו בינינו שאינן נשואות עדיין, המון רגעי מבוכה ואי נוחות. אולם, מעבר לאי הנוחות (אותה בוודאי תהיי מוכנה לסבול באהבה, כאשר מדובר בחתונה של חברה קרובה) מדובר בהוצאה כלכלית משמעותית על המתנה וקניית הבגד המתאים לאירוע.

בנושא המתנה, מצטערים, לא נוכל לעזור לך. התנחמי בזה שמדובר בהוצאה למטרה טובה…

אולם, בנושא השמלה, בהחלט נוכל לסייע לך בהכוונה לפריטי אופנה שלא יותירו את חשבון הבנק שלך מרוקן, בסיומה של העונה החמה הזו.

לבוש לעונת האירועים

הטיפ הראשון, איננו בהכרח קשור לכסף, אלא לרושם הכללי. כמו שאנחנו כולנו יודעות, יום החתונה הוא משאת ליבה של כמעט כל אישה, מאז ילדותה. זה היום "שלה", תורה להיות במוקד תשומת הלב. הסטת תשומת הלב אליך לא רק שעלולה לגרום לה מבוכה, היא עלולה אף להביא לקרע בלתי הפיך ביניכן. את יכולה להיראות הכי WOW שיש, ובכל זאת, אסור לך להאפיל עליה!

זהו, אחרי שאמרנו את זה מפורשות, אפשר לגשת לטיפים האמיתיים, שמטרתם לעזור לך לקנות פריטי אופנה שווים בצורה יעילה:

  • בסיס פשוט ומשודרג – כמעט כל פריט אופנה בסיסי וזול, יכול להפוך לפצצה, בהשקעה כספית מועטה. לעיתים, יהיה זה האקססורי הנכון שישדרג את הבגד, כמו ענק מושך תשומת לב על הצוואר, שרשרת כתף או גוף מיוחדת או צמיד עדין וצבעוני על פרק היד או על הקרסול. בפעמים אחרות, אלה יכולים להיות עליונית מיוחדת או צעיף קיצי המונח ברישול. הכל מוגבל אך ורק בכמות הדמיון והחוש האופנתי שלך.
  • העדיפי סטים ושילובים על פני פריט "שלם" – קניה של מכנסיים אופנתיות וחולצה, למשל, תוכל לשמש אותך, בשילוב במלתחה הקיימת, הרבה יותר פעמים, מאשר קניית שמלת ערב יקרה (שאותה יהיה לך קשה "למחזר" באירועים הבאים).
  • קניות יעילות – מנסיון, קניית פריטי אופנה באינטרנט זולה בהרבה מקניית פריטים זהים בחנויות בקניון. תוכלי לקנות בגד ייעודי לפני אירוע מסוים או לרכוש בגד במהלך קניה אחרת ולשמור אותו לשימוש בעיתוי האירוע הנכון. בדרך השניה, תוכלי אף, בחלק מהאתרים, להוזיל את עלויות המשלוח לפריט ולוודא שלא תתקעי עם אירוע שכבר מגיע, בעוד המשלוח מתעכב בדרך.
  • קניה בעיתוי הנכון – מומלץ לעקוב אחרי סיילים, מבצעים ומכירות לוהטות במספר אתרי אופנה באינטרנט. ביקור שבועי או הרשמה לניוזלטר (הקיים ברוב האתרים) יוודא כי תזכי לקבל מידע עדכני הרבה לפני האחרות. תוכלי לנצל את הסיילים האלה לקנית פריטי אופנה שישמשו אותך בעתיד.

לסיכום:

עונת החתונות כבר כאן, הולך להיות לך מאד מאד שמח בלב. הקפידי על קניה נבונה של פריטי האופנה שתשתמשי בהם באירועים הקרובים – וגם חשבון הבנק שלך ישמח J

לכל הפריטים – היכנסי לאתר LOL Fashion.

במידה ואת תלמידת תיכון ואת לקראת נשף סיום – כנראה תעניין אותך הכתבה הבאה באתר מאקו.

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *