הסרת שיער

מעוניינת להסיר שיער לקראת אירוע? שווה להכיר כמה שיטות

נשים רבות סובלות משיער מיותר בפנים ומתעניינות בטיפולים של הסרת שיער בעור הפנים. שיער באזור הפנים נחשב לסממן גברי ולכן נשים רבות, הסובלות מהשיער בפנים, רוצות להיפטר ממנו. הסרת שיער באזור הפנים תמיד נחשבה לבעייתית, בשל רגישות העור והקרבה לאף ולעיניים. לאורך זמן רב, גילוח או מריטה בשיטות שונות היו השיטות המקובלות ביותר לטיפול בשיער בעור הפנים. השינוי החל רק כאשר הומצאה שיטת ה SHR להסרת שיער, שיטה זו מתאימה גם להסרת שיער בעור הפנים.

הבעייתיות בהסרת שייער בעור הפנים

הפנים הם אחד האזורים החשופים ביותר בגוף, שיעור יתר בפנים הוא דבר בולט במיוחד ולכן נשים רבות רוצות להסירו. אך אסור לשכוח שעור הפנים הוא עור רגיש במיוחד ואיננו רוצים שום טיפול אשר יגרום לכאב או חלילה צילוק או הכתמה של העור. כל טיפול להסרת שיער בפנים חייב להיות טיפול ללא תופעות לוואי. הרי איננו רוצים להחליף בעיה אחת בבעיה שנייה.

טיפול בפנים

בגלל רגישות עור הפנים לא ניתן ליישם עליו שיטות להסרת שיער כמו שעווה חמה או המסה כימית של השערות. מה גם שאם היה אפשר, אלו הן לא שיטות להסרת שיער לצמיתות. באופן אבסורדי, נשים רבות עברו הסרת שיער באמצעים מתקדמים, בכל אזורי הגוף. אך במקביל המשיכו להוריד שיערות בפנים באמצעים של מריטה.

עד המצאת מכשיר ה SHR הסרת שיערות בלייזר בפנים נחשבה לדבר בלתי אפשרי. עוצמת הלייזר נחשבה לחזקה מידי עבור עור הפנים והיה כמובן חשש לפגיעה בעיניים. טיפולי לייזר היו אסורים לשימוש על עור הפנים מחשש לכוויות, צלקות ושאר תופעות לוואי.

הסרת שיער בעור הפנים – מהפכת ה SHR

מכשיר ה Super Hair Removal  חולל מהפכה בתחום הסרת שיער בלייזר או אפילו שתי מהפכות. המהפכה הראשונה הייתה לגבי אפשרויות הטיפול בבעלי עור כהה (נושא למאמר בפני עצמו), המהפכה השנייה הייתה בתחום הסרת השיער בפנים.  ה SHR עושה שימוש בקרן לייזר בעלת עוצמה נמוכה המתאימה לעור הפנים. אמנם עדיין לא ניתן לטפל באזור העיניים, אך בהחלט ניתן להסיר שיערות מהאזורים המבוקשים ביותר בעור הפנים. בניגוד לשיטות מסורתיות של הסרת שיער בעור הפנים, שהן כואבות מאוד, הסרת שיער בעזרת SHR מעור הפנים כלל אינה כואבת. על מנת להסיר את השיער בצורה מוצלחת יש להתמיד בסדרת טיפולים, אך כבר מהטיפול הראשון תחושו בתוצאות משביעות רצון.

מעכשיו לא צריך לסבול ולהסיר שיערות בפינצטה, מעכשיו ניתן לעשות הסרת שיער לצמיתות גם בעור הפנים וליהנות מפנים חלקות כפי שתמיד רצית. גם נשים וגם גברים מגעים להסרת שיער בפנים וכולם נהנים מהתוצאות כבר מהטיפול הראשון.

לאחר הסרת שיער – ואין זה משנה באיזו שיטה זה בוצע, עשויה להופיע אדמומיות על העור. על מנת לטפל בכך ובעוד תופעות לוואי שעלולות לצוץ, מומלץ להשתמש בתכשירים טבעיים בלבד. הכירי את פרפקט טריטמנט – חברה המפתחת ומייצרת מוצרים קוסמטיים פרה-קפואיים, הנבדקו קלינית והוכחו כיעילים בהמון מקרים לטיפול בעור ופתרון בעיות שונות. באתר ניתן למצוא מידע רב על מוצרי החברה.

 

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *