תסרוקות לכלה

טיפים לבחירת שמלת כלה

אחד הדברים החשובים ביותר עבור הכלה ביום החתונה שלה זה השמלה אותה היא לובשת, ההחלטה על זהות השמלה היא אלמנט לא פשוט עבור הכלה.לכן גייסנו עבור כל אותן כלות לעתיד שעדיין מתלבטות – איך בוחרים את השמלה האידיאלית ליום החתונה? הטיפים הם אומנם כללים אך עשויים לשפוך עבורכם מעט אור, ולכוון אתכן אל עבר שמלת החלומות שלכן!

טיפים לבחירת שמלת כלה – ממה מתחילים?

קודם כל אסור לכן להיות נעולות על סלון כלות או תופרת אחת שתבצע עבורכן את השמלה, רצוי שתעברו בכמה מקומות על מנת שתוכלו להבין את סדר הגודל של איכות השמלות וכמובן המחירים שכל מעצבת גובה על השמלות שלה. לא כל מה שיקר הוא יותר טוב, לעיתים מעצבות מוסיפות כמה מאות שקלים לכל שמלה רק בגלל השם שלהן – דבר שיכול להימנע אם תלכו לבדוק אופציות אחרות ולקבל תמורה כמעט זהה אם לא לפעמים טובה יותר.

לגזרת השמלה יש אלמנט מכריע, עלייך לבחור בגזרה שתחמיא לך ולא תבליט את כל הדברים שאת לא אוהבת בגוף שלך. תמיד חשוב למדוד את השמלה ולראות איך היא מתיישבת עלייך, ולא לקחת שמלת כלה רק אם את מרגישה שהיא מושלמת עלייך.

אומנם רוב הכלות לובשות לבן, אבל לעיתים צבע העור יכול להכריע ולגרום לכך ששמלת כלה לבנה לא תחמיא לך בכלל. רצוי שתגיעי למדידות עם ראש פתוח גם לסגנונות וגם לצבעים, לעיתים שמלה בצבע שמנת או בצבע קרם יחמיאו לך יותר.

וכמובן הדבר החשוב ביותר זה איך את מרגישה עם השמלה! עלייך לזכור כי ביום החתונה עלייך להיות בתנועה מתמדת, ולכן חשוב מאוד שתבחרי שמלת כלה שתהיה לך נוחה ולא תגביל אותך בשום צורה.

למידע נוסף:

http://www.shabiandisrael.com/

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *