אירועים

כריכים מושקעים

22 בנובמבר 2012 על-ידי מירי ביטון ב- אוכל לאירועים עם 0 תגובות

כריכים מושקעים

אז נכון שרבים מאתנו, לא מרבים להשקיע בכריכים, בטח אנשי המשפחה שביננו שקמים השקם בבוקר בכדי להכין לילדים שלהם כריכים לבית הספר ולגן. אז כאמור, רוב ההורים יסתפקו באיזה ממרח עם ירק חתוך או ירק בשקית ליד הכריך. אבל לצד אותם אנשים, יהיו כאלו שכריך בשבילם זה כריך מושקע.

מה שאומר, לקום חצי שעה יותר מוקדם, להכין חביתה, סלט טונה או כל מילוי אטרקטיבי אחר, לחתוך סוגים שונים של ירקות ולהכין את הכריכים הכי מושקעים אשר יהוו ארוחה עם ערך תזונתי לכל דבר ודבר. אלו שהולכים אף יותר רחוק, גם לא יסתפקו בלחם או לחמניות שקונים בסופר או במאפייה ויכינו את הלחם בעצמם.

הכריכים כארוחה
כריכים יכולים להוות ארוחה מושקעת ומלאה לכל דבר – אנשים רבים מכניסים לכריך שלהם, בשרים איכותיים, ממרחים בעבודת יד וירקות מסוגים שונים, אשר יחד יוצרים כריך עסיסי מפתה ומשביע במיוחד. ניתן למצוא גם מגוון רחב של מתכונים המציעים רעיונות לכריכים מיוחדים בשילוב טעמים שאולי אנחנו פחות מכירים מהכריכים היומיומיים שאנחנו מכינים או קונים.
שוב, כמו בכל סוג ארוחה אחרת, גם במקרה הזה, מדובר בעניין של כמה האנשים יהיו מוכנים להשקיע בהכנת הכריכיםואלו מצרכים יש ברשותם, בסופו של דבר, חשוב לציין שכריכים מושקעים הם בדרך כלל יקרים יותר.

לא חייבים להתאמץ
מסעדות ובתי קפה רבים מציעים ללקוחותיהם מגוון כריכים עשירים ואיכותיים, כך שמי שלא מעוניין להשקיע בהכנת הכריך, יוכל פשוט להגיע לאותו בית קפה, מסעדה או קיוסק, לקנות את הכריך שמתחשק לו לאכול באותו רגע ולחסוך את העבודה או את ההגעה לסופר בכדי לרכוש את כל המצרכים עבור אותו כריך. כאמור שפע האפשרויות משאיר לכל אדם את זכות הבחירה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*