אירועים

מתנה לאירוע חשוב כמו לידה

21 בינואר 2015 על-ידי מירי ביטון ב- כללי עם הערות 2

מתנה לאירוע חשוב כמו לידה

הרבה אנשים שמחליטים להתחתן עושים את זה כי הם רוצים גם להקים משפחה ביחד, ולכן זה לא מפתיע שכמה שנים אחרי החתונה נולדים לכולנו ילדים. השאלה הגדולה היא איך נוכל לשמח אנשים שנולדים להם ילדים, והדבר החשוב ביותר לזכור זה שבסופו של דבר, למרות שלאחרונה כולם אומרים "אנחנו בהריון" האישה היא זו שעושה זאת. היא זו שמתמודדת עם השינויים בגופו והיא זו שמתמודדת עם הלידה ועם כל ההשלכות שלה, ולכן זה ברור שאתם צריכים לקנות מתנה ליולדת ולא מתנה לגבר שמלווה את היולדת.

מתנה מפנקת במיוחד

כשמדברים על קניית מתנה ליולדת כדאי לשים לב שיש הרבה מאוד סוגים של מתנות שניתן יהיה לקנות, כך שחשוב לעצור ולבדוק מה רוצים לקנות. האם אתם רוצים לקנות ליולדת מארז שכולל קרמים שונים? או שאולי אתם מעדיפים לקנות לה שוקולדים מפנקים שהיא תוכל לאכל בימים שאחרי הלידה? לכל מתנה יש יתרונות אחרים כך שכדאי לכם לבדוק היטב איזו סוג של הפתעה אתם רוצים לקנות לאישה שזה עתה ילדה. כמו כן, חשוב לזכור גם שזה לא משנה אם מדובר על לידה ראשונה או לא, כי בכל מקרה מתנה קטנה יכולה לעשות תמיד מצב רוח טוב.

ההשקעה הכלכלית שלכם

כשקונים מתנות לאישה שזה עתה ילדה מוציאים על כך לא מעט כסף, וכולנו יודעים שבישראל לא חסרים לכל אחד מאיתנו חברים שנולדים להם ילדים כל הזמן. לכן אפשר להבין מדוע אתם חושבים גם על הצד הכלכלי של הדברים, כי מי רוצה להוציא מאות שקלים בשנה על מתנות כאלה? כדאי שתדעו שלא תמיד המתנה שתיקנו ליולדת צריכה להיות יקרה ואם תשוו מחירים תוכלו לחסוך לא מעט.

2 Comments

 1. shirdubinsky@gmail.com'

  שיר דובניסקי25 בפברואר 2015 ב- 11:27תגובה

  כשאני ילדתי, המון חברים ומשפחה הביאו לי בגדים, אביזרים ודברים אחרים לתינוק. 90 אחוז מהדברים החלפתי.
  מניסיון אני ממליצה לשאול קודם כל את היולדת אילו דברים כבר יש לה, ומה היא צריכה.
  זאת לא בושה.
  חוסך כאב ראש והחלפות מתנות

 2. udi232@gmail.com'

  אודי22 במרץ 2015 ב- 17:39תגובה

  מסכים על הכתבה, באמת יש פה כמה דברים שמאוד כדאי להתחשב בהם בבחירת מתנה. אגב, המתנות שאני הכי אוהבת לקנות הם מתנות לידה 🙂

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*