אירועים

איך בוחרים גן אירועים

21 בנובמבר 2012 על-ידי מירי ביטון ב- אולמות וגני אירועים עם 0 תגובות

גן אירועים הוא חלופה טובה לחגיגת אירוע באולם. גן האירועים מאפשר לנו לחגוג את האירוע שלנו בחוץ, תחת כיפת השמיים, באויר הנקי מול צמחייה ותאורה נעימה. האוירה שנוצרת בגן אירועים היא האוירה שקשה יותר להשיג במקומות אחרים. אם כך איך בוחרים גן אירועים? ומאיפה בכלל מתחילים בתוך כל העומס הזה של תכנון אירוע כגון חתונה, בר מצווה או בכלל אירוע עסקי?

איך בוחרים גן אירועים?

ישנם שני אלמנטים שחשוב לזכור בטרם נבחר את גן האירועים שבו נרצה לחגוג את האירוע שלנו. ראשית חשוב להחליט מתי האירוע עומד להתקיים, במידה והאירוע הוא אירוע קיץ, אנו פחות מוגבלים בכל הקשור למקום האירוע, מכיוון שגם בגן פתוח ללא אולם נוכל לחגוג בעונה זו של השנה. אך מה קורה בחורף? איך בוחרים גן אירועים בחורף? בחורף הבחירה קצת יותר מצומצמת, מכיוון שרצוי לא לבחור גן שלא מאפשר מקום מקורה בנוסף או אולם צמוד. אנו מתחייבים לאולם, מזמינים אורחים ולא היינו רוצים לחגוג את האירוע שלנו בחוץ בגשם. אלמנט נוסף שחשוב לבדוק הוא המיקום של הגן. חשוב שנבחר גן אירועים שיהיה בעל גישה נוחה, במיוחד אם מגיעים אלינו אורחים מכל קצוות הארץ.

טיפים לבחירת גן אירועים-

בטרם תסגרו גן אירועים, עשו סקר מחירים, תקבעו פגישות עם אנשי המכירות של הגנים שאתם מכירים ונסו לקבל חוות דעת מהאינטרנט אודות אותם גנים. בפגישה בדקו האם יש לכם כימיה עם האנשים שעובדים בגן, עד כמה הם גמישים ונוחים בבחירת תאריך, מה שהם מציעים לכם וכמובן לגביי מחירים. עשו סקר מחירים ובדקו מה כל גן מציע. לעיתים מחיר מנה גבוה יותר, אך שכולל הכל, עדיף ממחיר מנה נמוך, שלא כולל דברים רבים נוספים שלאחר מכן תשלמו עליהם ביוקר.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*