אירועים

איך להכין עוגות לאירועים טעימות באמת?

7 בדצמבר 2014 על-ידי מירי ביטון ב- אוכל לאירועים עם 0 תגובות

איך להכין עוגות לאירועים טעימות באמת?

עוגות נחשבות למאכל מנצח, אין כמעט אדם שיכול לעמוד בפיתוי ולסרב לטעימה של עוגה או עוגייה אחת לפחות. הכנת עוגות ועוגיות לאירועים היא דרך להראות מעולה להראות למוזמנים שחשבנו עליהם ואת החיבה והאהבה שלנו אליהם. ככל שמשקיעים יותר בכיבוד בזמן האירוע כך האורחים שלנו יהיו שמחים יותר ויעריכו יותר את העבודה שלנו. 

בהרבה אירועים, כאשר מוגשים עוגות וכיבוד ממש טעים וייחודי נראה שהכיבוד תופס חלק מרכזי באירוע, הכיבוד משמש כמוקד תשומת הלב וזאת בעיקר הריח, הצבעים והטעם. כאשר מתכננים אירוע ורצים שהוא יהיה מושלם חייבים לקחת בחשבון את נושא הכיבוד באופן כללי ובפרט את כיבוד הקינוחים והמנות המתוקות.

עוגות גבינה לאירועים

עוגות המיועדות לאירועים יכולות תמיד להתאים לכל סוג של אירוע. לפני כל אירוע חשוב לנסות להבין מהו סוג הקהל העומד להגיע לאירוע. בהרבה מקרים קהל מסוים יעדיף עוגות ספציפיות. עוגות גבינה יכולות להיות פתרון מדהים היכול לעזור לדייק בעדיפות הקהל. רוב האנשים אוהבים עוגות גבינה, במיוחד עם קפה. 
אם האירוע הוא אירוע קטן שבו מוגש אוכל חלבי אזי עדיף להגיש עוגות חלביות ועוגות גבינה הרי הרבה אנשים שומרים כשרות ולא ירצו לפספס את הטעם הנפלא של העוגות שהכנתם.

עוגות פרווה לאירועים

עוגות פרווה נחשבות לעוגות פחות טעימות אך בפועל ההפיך הוא הנכון. בשנים האחרונות עולם האוכל הכשר עבר שדרוגים מהקצה אל הקצה והיום ניתן לראות מאכלים כשרים וקינוחים כשרים בטעם מדהים שאפילו קשה להאמין שמדובר במאכל פרווה. עוגות ועוגיות פרווה המוגשים באירועים הוא פתרון נפלא במידה והקהל המוזמן הוא קהל שומר כשרות. הגשת מאכלי פרווה יכולה להעניק "ראש שקט" ויכולה להבטיח שכולם יטעמו את המטעמים, עליהם עמלתם זמן רב.

זמן שוקולד

אם קשה לכם להחליט איזה סגנון יהיו העוגות אותם תגישו אז תמיד ניתן ללכת על בטוח ולהגיש עוגות שוקולד בסוגים שונים. עוגות שוקולד הן עוגות שרוב האנשים יאהבו וכן ניתן להכין אותם בסוגים שונים כגון עוגות פרווה, עוגות חלביות וכדומה. עוגות שוקולד הן העוגות שהכי קשה לעמוד בפניהן, הן בדרך כלל נראות ממש טוב והן מפיצות ריח של שוקולד באוויר, ריח מתקתק הנכנס לתוכנו וממלא אותנו בחשק למשהו מתוק.

לסיכום

קיים מגוון עצום וסוגים שונים של עוגות לאירועים גדולים או קטנים, מגוון הגדול של העוגות מבטיח התאמה של העוגה לכל סוג של קהל ולכל סוג של חך. עוגות באירועים זוכות מעיצובים ייחודיים, פיסול לפי בקשה אישית, טעם לפי המלצות וכדומה. חשוב לזכור כי עוגה אינה מוצר רק לאכילה, עוגות רבות מוסיפות צבעים לאירוע, ריחות בחלל האורחים, אטרקציה מועדפת וכדומה

 

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*