אירועים

את פלא החיים צריך לחגוג עם מתנות מפנקות

6 בדצמבר 2014 על-ידי מירי ביטון ב- כללי עם תגובה 1

את פלא החיים צריך לחגוג עם מתנות מפנקות

לפעמים אנחנו לוקחים יותר מידי כמובן מאליו את פלא החיים,כי מתי בפעם האחרונה עצרתם לחשוב על כך שזה באמת נפלא שאתם חיים ונושמים? מתי באמת חשבתם על היום שבו אימא שלכם הביאה אתכם לעולם בייסורים גדולים? האמת היא, שאם אתם בגיל שבו לכל החברים שלכם מתחילים להיוולד ילדים אתם בוודאי חושבים על כך יותר ומחפשים גם מתנות לידה, כי אם מדובר על אירוע כל כך חשוב ומשמעותי איך אפשר לא לקנות עבורו מתנה מקסימה?

למי מיועדת המתנה?

רגע לפני שאתם הולכים ומחפשים מתנות לידה שונות, כדאי שתחשבו למי למעשה אתם רוצים לקנות את המתנה. יש אנשים שמעדיפים להביא מתנה יפה לרך הנולד, ואילו אחרים טוענים שהוא קטן מידי ולכן הם מעדיפים לפנק את האישה שזה עתה ילדה. האמת היא, שאין תשובה אחת נכונה, אך מה שבטוח זה שהאישה שילדה צריכה לקבל תשומת לב ומשהו שיגרום לה להנאה גדולה. לכן בין אם החלטתם לקנות גם מתנה לרך הנולד ובין אם לא, כדאי שלא תשכחו גם להביא משהו קטן ליולדת, כי זה יעלה לה חיוך על הפנים והיא לא תשכח את המתנה הזאת.

האם צריך לקנות מתנות שימושיות?

השאלה הבאה שתמיד עולה כשמדברים על מתנות לכבוד הולדתו של הבן או הבת, זה האם המתנה צריכה להיות שימושית או רק מפנקת. חשוב לדעת שיש הבדל בין השניים כי מתנות מפנקות ליולדת כוללות בדרך כלל קרמים נעימים ופינוקים אחרים, וכשמדברים על מתנות שימושיות יותר מדברים על בגדים לתינוק וכדומה. לכן כדאי לבדוק היטב מה יש באריזת המתנה שאתם קונים כי הרעיון הוא לקנות מתנה שאתם בעצמכם הייתם שמחים לקבל.

רוצים לדעת עוד?

מתנות לידה באתר זר4יו. באתר תקבלו מידע נוסף ורעיונות למתנות ליולדת.

One Comment

  1. mihalRaz@gmail.com'

    מיכל רז25 בינואר 2015 ב- 17:48תגובה

    כשלחברה שלי מהמשרד נולד תינוק, נורא התלבטנו מה לקנות לה במתנה. היה לה כבר הכול!
    ובאמת מישהו מהמשרד זרק את הרעיון הזה של סט מתנה מוכן.
    היא מאוד שמחה לקבל את זה ישירות לבית חולים .

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*